Medyabey TV

Acun Ilıcalı’nın hız denemesi sevenleri ve de takipçilerinin yüreklerini ağızlarına getirdi

Acun Ilıcalı’nın sosyal medyada çok sık paylaşım yapmadığı takipçileri tarafından bilinir. Ünlü televizyoncunun paylaşımları genelde takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutulur. Ama Acun Ilıcalı’nın son paylaşımı takipçileri tarafından bu kez beğenilmeyip eleştirildi. Instagram hesabından motosikletle yaptığı hız denemesinin videosunu paylaşan Acun Ilıcalı sevenlerinin ve de takipçilerinin yüreğini ağzına getirdi.

ACUN ILICALI’NIN HIZ DENEMESİ VİDEOSU TEPKİ ALDI

Birkaç kamera eşliğinde çekilen videoda kamera motosikletin göstergesinde 299 km ekrana yansıdı. Ilıcalı, hız denemesi yaptığı videoyu: “Soranlar için yer Las Terrenas, trafiğe kapalı yol, kadran 299 dan sonrasını göstermiyor :)” ifadesiyle paylaştı.

Videonun görüntülenme sayısı kısa sürede 1.5 milyon rakamına dayandığı görüldü. Takipçiler özellikle Ilıcalı’nın kollarını yanlara doğru açtığı anları oldukça tehlikeli bulduklarını kaydettiler.

KAYGI DOLU YORUMLAR BİRBİRİNİ İZLEDİ

Videonun altına yapılan yorumlarda Acun Ilıcalı’nın sevenleri ve de  takipçileri kaygılarını dile getirdiler. Yapılan bazı yorumlarda hız denemesi videosunun gereksiz olduğu ifadelerine de yer verilmesi dikkatlerden kaçmadı.

İşte, Acun Ilıcalı’nın Dominik’te Las Terrenas’ta çektiği ve gerçekten de yürekleri ağza getiren o hız denemesi:

Soranlar için yer Las Terrenas, trafiğe kapalı yol, kadran 299 dan sonrasını göstermiyor 🙂

Acun Ilıcalı (@acunilicali)’in paylaştığı bir gönderi ()

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu