Magazin

Acun Ilıcalı’nın jurilik teklifini reddeden ünlü popçudan pişmanlik itirafi: “Allah benim…”

Serdar Ortaç’tan acı itiraf… Yıllar önce Acun Ilıcalı’nın yıllar kendisine ettiği juri teklifini reddettiğini söyleyen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç yıllar sonra pişmanlığını bu sözlerle dile getirdi. Yeni albümü için bir radyo programına konuk olan Ortaç’tan yıllar sonra gelen pişmanlık itirafı ve söylediği o sözler…

Ve canlı yayında şaşırtan Acun itirafı

Serdar Ortaç 12 şarkıdan oluşan yeni albümü “Cımbız” için davet edildiği “Kadir Çetin ile Numberone Star” programında hem albümünü anlattı hem de ilginç bir hatırasını dinleyicilerle paylaştı. Son albümü Cımbız’da, şu sıralar O Ses Türkiye’de juri üyesi olan Yıdız Tilbe’den 2 şarkı 1 tane de düet olduğunu belirten Ortaç ilk kez bir itirafta bulundu.

blank

 “Allah benim belamı versin”

Serdar Ortaç yıllar önce Acun Ilıcalı’nın kendisine “Serdar bir program başlayacak Kenan ile seni istiyoruz.” dediğini kendisinin de “Ben çok yorgunum” diyerek kabul etmediğini anlattı. Ortaç duygularını “Allah benim belamı versin!’ diyerek ifade etti.

Albümünde birlikte düet yaptığı Yıldiz Tilbe için de “Şarkıcı, ‘Yıldız’a bayılıyorum. Yıllar önce Acun beni arayıp jüri üyesi olmamı söylemişti, hatta ‘Serdar bir program başlayacak Kenan ile seni istiyoruz’ demişti ben de çok yorgunum diyerek kabul etmemiştim Allah benim belamı versin!’ diyen Ortaç’ın bu pişmanlığının Acun Ilıcalı’da nasıl bir etki uyandıracağı da merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu