ManşetSurvıvor

Acun Ilıcalı’nın Survivor tarihinde desteklediği tek isim…

Acun Ilıcalı’dan ilginç Survivor itirafı…

10 yıldır yayınlanan ve büyük bir beğeni ile izlenen Survivor yarışmasının yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı’dan yıllar sonra önemli bir itiraf geldi. Ilıcalı, Survivor başladığından beri sadece bir yarışmacıyı desteklediğini açıkladı.

10 yıl önce ilk Survivor’ını çeken Ilıcalı, Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında finale çıkan Derya’yı desteklediğini söyledi. Acun Ilıcalı yarışmanın finalinde Derya Durmuşlar’la ilgili yaşadıklarını şu sözlerle anlattı…

“Survivor’da en unutamadığım gündü. Final Türkiye-Yunanistan arasındaydı. İlk oyunu Yunan yarışmacı kazandı. İkinci yarışma da penaltı atışıydı. Sunuculuk hayatımda kendimi bu kadar kaybettiğimi hiç hatırlamıyorum. Derya kaybetmesin diye ona teknik direktörlük yapıp destek verdim. Kaybetmesin diye çok uğraştım. Şimdiye kadar tek yarışmacı tutum hatta ölümüne tutum o da Derya’ydı.”

Survivor, Yunanistan-Türkiye birincisi olan Derya Durmuşlar, 2011 yılında Çanakkale’de geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu