Medya

ACUN ILICALI’NIN TV8 MACERASI KAÇ SEZON SÜRER?

Hürriyet’in popüler kültür ve TV yazarı Cengiz Semercioğlu “Verin Gazı Acun’a” başlıklı yazısında Acun Ilıcalı ve TV8 ile ilgili geniş bir yazı kaleme aldı.

Satış süreci sonrası herkesin Acun Ilıcalı’ya adeta gaz verdiğini yazan Semercioğlu, TV8’de program yapması beklenen büyük isimlerin beklentiyi de büyüttüğünü ve bu gidişin bir hayal kırıklığı yaratma ihtimalini giderek güçlendirdiği tespitinde bulundu.

Acun Ilıcalı’nın ” Avrupa’nın en çok izlenen kanallarından birini alacağım” şeklindeki sözünün hep bu gaz vermelerden kaynakladığı yorumunu yapan Semercioğlu F.Bahçe’nin eski futbolcusu Alex’in, Adriana Lima’nın TV8’de program yapacağı söylentilerine yer vererek bu isimlerin yanında ” Cem Yılmaz, Sezen Aksu gibi isimler neden TV8’de program Yapsınlar? Yıllardır kimse ikna edemedi de Acun’un kanal kurmasını mı beklediler?” diye sordu.

Acun Ilıcalı’nın Star’dan kazandığı parayı asla TV8’den kazanamayacağı iddiasında bulunan Semercioğlu, Ilıcalı’nın TV macerasına üç sezon süreceğini iddia etti.

Yazısının sonunda Acun’un ortak aradığını duyduğunu yazan Semercioğlu bu durumda ortak gelirse macera 4 sezona çıkar iddiasında bulundu?

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı