Magazin

Acun Ilıcalı’nın yarışması Exatlon Challange’ın yayınlanacağı platform belli oldu

Özellikle sosyal medya fenomenlerinin yer aldığı Orkun Işıtmak’ın sunuculuğunu yaptığı Oğuzhan Uğur’un da söyleşileriyle katkı yaptığı Acun Medya’nın yapımcılığında çekilen Exatlon Challenge adlı yarışmanın yayınlanacağı mecra belli oldu.

EXATLON CHALLENGE NETFLIX’TEN YAYINLANACAK

Acun Medya’nın format sahibi olduğu ve yayınlanmaya başladığı 2017 yılından beri dünya genelinde 58 milyon izleyiciye ulaşarak spor ve reality’yi bir arada sunan Exatlon, yepyeni versiyonuyla izleyicisiyle buluşuyor: Exatlon Challenge. Yeni format, Türkiye’nin en popüler influencer’larını Exatlon’un oldukça çekişmeli bir o kadar da eğlenceli dünyasına davet ediyor.

Orkun Işıtmak’ın sunduğu ve Oğuzhan Uğur’un Exatlon Face-Off bölümleriyle yer aldığı, Türkiye’de 3 Temmuz’da yayına girecek olan fenomen yarışma Exatlon Challenge, hem en başarılı hem de en cesaretli influencer’ını arıyor.

Netflix’ten yayınlanacak olan yartışmanın ne zaman yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı.

Acun Ilıcalı, daha önceden katıldığı programda yarışmanın dijital bir platformda yayınlanacağı söylemiş hangi platformdan yayınlanacağını ise açıklamamıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu