Televizyon

ACUN ILICALI’NIN YENİ PROGRAMINI HANGİ POPÇU SUNACAK?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı kendi kanalı TV8 için sürpriz bir programa daha start veriyor. Ilıcalı’nın yeni sezona yönelik çalışmaları tam gaz devam ediyor.

YENİ PROGRAM:  ‘DİLİMİN UCUNDA’

TV8’in yeni yayın dönemindeki çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettiren Ilıcalı, ‘Dilimin Ucunda’ isimli yarışmayı Türk halkının beğenisine sunmayı planlıyor. Programı başarılı popçu Murat Dalkılıç’ın sunacağı bildiriliyor.

On yıl önce Türk pop müziğinin sevilen ismi Serdar Ortaç’ın sunuculuğunu yaptığı ve o dönemde birçok törende ‘En İyi Yarışma’ programı ödülünü alan ‘Hep Beraber’in bir benzeri olan ‘Dilimin Ucunda’ yarışmasının ilk etabında ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının son finalistleri yarışmacı olarak yer alacağı haber veriliyor.

 

 

 

 

 

 

 

MODERATÖRLÜĞÜNÜ MURAT DALKILIÇ YAPACAK
Programın moderatörlüğünü ise Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Murat Dalkılıç yapacak. Acun Medya ekibinin ‘Dilimin Ucunda’ yarışması için önümüzdeki birkaç hafta içinde deneme çekimlerine başlayacağı öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu