Televizyon

Acun Ilıcalı’nın yeni sezonda ilk bombası Beyazıt Öztürk

İki gün önce katıldığı canlı yayında TV8’in yeni yayın dönemiyle ilgili,”Bomba transferimiz var ama şimdi söylemeyeceğim” diye konuşan Acun Ilıcalı’nın sürprizi belli oldu. “Beyaz Show” un sevilen ismi Beyazıt Öztürk “O Ses Türkiye” ekibine katıldı.

BEYAZ O SES’TE

TV8’in patronu Acun Ilıcalı, yeni sezonla ilgili bomba bir isimlerden birini açıladı. O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda Beyazıt Öztürk sürprizi yaşanacak.

Acun Ilıcalı yeni sezona iddialı girmek için kolları sıvadı. Ünlü televizyoncu,  ekranların en sevilen ismi Beyazıt Öztürk, “O Ses Türkiye” ekibine jüri üyesi olarak programa aldı.

ILICALI “ONUN STÜDYODA OLMASI BENİ HEYECANLANDIRIYOR”

Hürriyet gazetesinin haberiner göre Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk transferiyle ilgili şunları söyledi: “Beyaz hem moderatör hem de jüri olabilecek bir isim. Hangi pozisyon olacağına ise önümüzdeki hafta görüşüp birlikte karar vereceğiz. Benim için önemli olan O Ses Türkiye ailesinde olması. Çünkü Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri Beyazıt Öztürk. Bu yıl O Ses Türkiye’ye bambaşka bir hava getireceğine inanıyorum. Onun stüdyoda olacak olması beni bile heyecanlandırıyor.”

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı