Spor TV

Acun Ilıcalı’nın yeni spor kanalı TV8,5 yayına başlıyor… İşte TV8,5 frekans ayarları

Acun yepyeni bir kanal ile daha televizyon dünyasındaki rekabette zirveye tırmanmayı hedefliyor. Dün geceki Türkiye-Ukrayna maçı sırasında resmen açıklanan Acun’un yeni kanalı TV8,5 frekans bilgileri de açıklandı. TV 8,5 ne zaman yayın hayatına başlayacak? TV8,5 frekans ayarlarını haberimizdeki bilgilerden yararlanarak ayarlayabilirsiniz.

Acun Ilıcalı eğlence ağırlıklı TV8 kanalının ardından spor ağırlıklı yeni bir kanalın daha müjdesini dün gece resmen verdi.  Acun’un yeni kanalının ismi TV8,5 (yazıyla TV sekiz buçuk). TV8,5; Acun Medya ile Saran Medya ortaklığı ile yayına başlıyor.

Saran Medya ile Acun Medya’nın ortaklığındaki yeni spor kanalı TV8,5’ta Acun tarafından geçen sene satın alınan NBA maçları ile bu sene yayın haklarını satın aldığı 2018 Dünya Kupası Avrupa grup eleme maçlarını şifresiz olarak yayınlayacak.

TV8,5 bu akşam Belçika-Bosna Hersek maçı ile açılışı yapıyor. İlk yayın bu gece başlıyor. Peki TV8,5 nereden izleyebilirim, TV8,5 frekans ayarları nedir diyenler için açıklıyoruz.

ekran-alintisi

TV8,5 FREKANS BİLGİLERİ

Uydu : Türksat 4A
Frekans : 12346
Symbol Oranı : 9600
FEC : 3/4
Polarizasyon : Horizontal (Yatay)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu