Medya

Acun Ilıcalı’nın Yunanistan’daki TV kanalı ne zaman yayına başlayacak?

TV8’in patronu Acun Ilıcalı’nın Yunanistan’da satın alacağı kanalın ne zaman yayına başlayacağı ile ilgili ayrıntılar belli oldu.

TV8’in sahibi olduktan sonra yeni hedeflere kilitlenen Acun Ilıcalı’nın Yunanistan’da yeni bir TV kanalı satın alınacağı haberleri medyada gündem olmuştu. İşte o haberlerin kesinlik kazandığı ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı’nın uzun yıllardır hayata geçirmek istediği yurtdışı Tv kanal projesi nihayet gerçekleşiyor.  Geçtiğimiz aylarda Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras’la görüşen Acun Ilıcalı, Yunanistan’da satın aldığı yeni kanalını bu yılın Ekim ayında açacağını açıkladı.

ILICALI: “UZAK ARA BİRİNCİ OLACAKMIŞIZ GİBİ HİSSEDİYORUM”
Yunanistan’da başlayacağı yayıncılık macerasını Marketing Türkiye’den Ali Cemal Karabudak’a anlatan Ilıcalı, yeni kuracağı kanalla ilgili bazı bilgiler de paylaştı.

“İki alternatifimiz var. Ya Yunanistan’da kanal alacağız, ya da bir frekans satın alacağız. Yunanistan Başbakanı Sayın Aleksis Çipras’la görüştüm ve o da çok heyecanlandı. Konuya sıcak baktığını söyledi. Bu konuda ekim ayı hedefimiz. İçerik olarak Tv8 formatında olacak… O ses Türkiye’nin Yunanistan haklarını aldık. Yine Survivor’ı orada gerçekleştirme projemiz var… Sanki Yunanistan’da uzak ara birinci olacakmışız gibi hissediyorum…”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu