Magazin

Acun lıcalı’dan boşanma sonrası ilk açıklama…Derin Talu iddiasına ne dedi?

Geçtiğimiz yılın eylül ayında Fransa’nın Marsilya kentinde sürpriz bir biçimde evlenen ve magazin medyasında olay olan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın bugün boşanması yılın magazin olayı olarak değerlendiriliyor. 9 Dakikada anlaşmalı bir biçimde tek celsede boşanan çift, adliyeden çıkışta basın mensuplarının sorularını cevapladı. Boşanma sonrası Acun Ilıcalı’dan ilk flaş açıklama geldi.

ACUN ILICALI: “BİR KAÇ KERE DENEDİK KURTARAMADIK!”

TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı ile eşi Seyma Subaşı Ilıcalı birlikte geldikleri Silivri Aile Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı. Duruşmanın başında gizlilik kararı veren hakim, çifti 9 dakikada boşadı.

Acun Ilıcalı adliye çıkışında boşanma olayı ile ilgili konuştu. İşte Acun Ilıcalı!’dan ilk açıklama:

‘ÇİRKİN DEDİKODULAR’ AÇIKLAMASI

“Her evlilikte boşanmada var. Biz de Şeyma ile evliliğimizi kurtarmak için açıkçası birkaç kere denedik konuştuk kurtaramadık. Buna insani yönden bakmanızı istiyorum. Denedik olmadı… Sonuçta ikimiz için de demek hayırlısı böyle. Popülerliğimizden kaynaklanan çirkin dedikodular olabilir. Sonuçta biz de kendi aramızda küçük bir aileydik olmadı, yürütemedik. Yürümedi hayırlısı olsun. İddiaların hepsi çirkin. Severek evlendik yürütemedik, saygı ile ayrıldık.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu