Survıvor

Acun’dan gönüllüleri şok eden sözler

Survivor’ın daha ilk haftalarında Gönüllüler arasında yaşanan büyük gerilimin masaya yatırıldığı Ada konseyinde Semih, daha İstanbul’da iken kendisi için kulisler oluşturulduğunu belirtti, Efecan ve Semih arasında yaşanan tatsızlıklara değinen Acun Ilıcalı, Survivor tarihinde ilk kez bu kadar erken bir diş bilenmeyle karşılaştığını belirterek ‘Sanki İstanbul’dan barut fıçısı olarak geldiniz’ yorumunu yaptı. 

Efecan ise hayatım boyunca bir takım oyuncusu olarak takıma çok önem veririm. Biz adadayken herkes kendine bir görev veriyor. Biri odun kırıyor, biri ateşi yakıyor, biri bulaşıkları yıkıyor, kimisi çalı çırpı yakıyor. Bir arkadaş sadece şezlonga yatıp güneşlenir havada olunca geriliyoruz. Bu durumda biz biriktiriyoruz tabi. Semih’in özellikle arkadaşlarına “ Hele bir oyun kaybedin de kulaklarınızı çekerim.” cümlesine takıldıklarını söyleyen Efecan kendilerine takılan lakaplara da sinirlendiklerini belirtti. Serkaç, Çitlembik, Kara Çocuk lakapları ve Efecan’ın ailesi ile ilgili Semih’in soruları Efecan’ı çok rahatsız etmiş. Efecan, yapılan kavgalardan dolayı Acundan özür diledi. Serkay ise programda büyük bir itirafta bulundu.

Acun Ilıcalı Konsey’in sonunda bu tür tartışmaların elbette olacağını ancak bunların şiddete dönüşmemesi gerektiğini, adadan hiçbir yarışmacıyı diskalifiye etmek istemediklerini belirtti.

SERKAY’IN İTİRAFINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu