Müzik

Acun’un keşfi Ahmet Parlak sahne yıldızı oldu

Onu birçok kişi internetten birçok kişi ise Acun Ilıcalı’ın O Ses Türkiye’de yer alan videosundan tanıyor. Kendi mekanında İsyan şarkısını söylerken videosu çekilerek youtube’a yüklenen ve o günden itibaren adeta bir fenomen olan Ahmet Parlak, yepyeni bir klibiyle daha meydanlara çıktı. Üstelik artık o bir sahne yıldızı

Ahmet Parlak’ın arkadaş arasında çekilen, amatör bir video ile başlayan yolculuğu önce Acun Ilıcalı’nın da keşfi ile milyonlarla tanıştı. Sonrasında ise Allah “Yürü ya kulum!” dedi ve isyanı ilk single’ı ile taçlandı. Ahmet Parlak, Poll Production etiketli ilk single’ı “Usta” ile er meydanına çıkıyor! Halil Sezai’nin isyan parçasını muhteşem yorumlayan ve Halil Sezai’den de tam not alan Ahmet Parlak, bu kez bir ustanın eserini seslendirdi. “Usta” Ahmet Parlak tarafından yorumlandı.

Poll Production etiketiyle, Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkan; sözü Özhan Jan, müziği Özhan Jan ve Tanzer Gümüş imzası taşıyan “Usta” şarkısına Erkan Nas yönetmenliğinde bir de performans klibi çekildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu