Yerli Dizi

Ada Masalı ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

15 Haziran Salı'nın reyting sonuçları belli oldu. Star TV'nin çiçeği burnunda yaz dizisi Ada Masalı ilk bölümüyle ekrana geldi. Peki başrollerini Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un paylaştığı Ada Masalı reyting listesinde kaçıncı oldu? İşte düne ait ilk 10 yapımın reyting sıralaması...

ADA MASALI İLK BÖLÜMÜYLE İDDİALI GİRİŞ YAPAMADI

Genel/Total kategorisinde 1.sırada ATV’de ekrana gelen “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”, 2. sırada TRT1 ’de yayınlanan “Fransa-Almanya UEFA Euro 2020 Karşılaşması”, 3.sırada ATV’de izleyiciyle buluşan “Esra Erol’da” programı yer aldı. Ada Masalı, ilk bölümüyle iddialı bir başlangıç yapamadı.

AB’de ise 1.sırada “Fransa-Almanya UEFA Euro 2020 Karşılaşması”, 2.sırada “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”, 3.sırada “Macaristan-Portekiz UEFA Euro 2020 Karşılaşması” yer aldı.

Star TV’de ilk bölümü yayınlanan “Ada Masalı” Total’de 9., AB’de ise 11. Sırada yer aldı. Diğer yeni başlayan Kanal D dizisi “Baht Oyunu” Total’de 15., AB’de ise 16. Sırada yer aldı.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yanı sıra İpek TenolcayNihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ ve Bedia Ener yer alıyor. Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Ada Masalı’nın senaryosu ise Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleminden çıkıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu