Yerli Dizi

Ada Masalı’ndan yaz ekranında başarılı reyting performansı

Star’ın yeni dizisi ‘Ada Masalı’, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle seyircisini ekran başına kilitledi. Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un başrolü paylaştığı ‘Ada Masalı’, yayınlanan 2. bölümüyle tüm kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu. Bu sonuçla dizi, yaz ekranına en iyi başlangıç yapan yaz dizisi ünvanının da sahibi oldu.

Star’ın yeni yaz dizisi Ada Masalı, dün akşam yayınlanan 2. bölümüyle önemli izlenme oranını yakaladı. İşte dizinin dün akşam yayınlanan 2. bölümünün reyting karnesi…

TOTAL’de 4,11 izlenme oranı, 12,18 izlenme payı, AB’de 3,27 izlenme oranı, 10,27 izlenme payıyla, 20+ABC1’de ise 4,24 izlenme oranı, 11,90 izlenme payi ile en çok izlenen dizi oldu.

Ay Yapım’ın yeni yaz dizisi ‘Ada Masalı’nın yönetmen koltuğunda Ali Bilgin otururken, senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak  kaleme alıyor. ‘Ada Masalı’, çok farklı iki karaktere sahip olan Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) yollarının kesişmesiyle doğacak aşklarını konu alıyor.

Ada Masalı 2. bölümünde Neler oldu?

Haziran, Nehir’in kuşkularını ortadan kaldırmak için Poyraz’ı öpmek zorunda kalmıştır. Anın büyüsünden kurtulduğunda bir an ne yaptığının farkına varır ve kaçar gibi uzaklaşır oradan. Elbette Poyraz neler olduğunu soracaktır, Haziran bir açıklama bulmaya çalışır. Diğer yandan Biricik’in bir arkadaşının nişan partisi için değişik bir mekan aradığı ortaya çıkar. Haziran henüz açılmadıysa da otelin bahçesinde yapılabileceğini düşünür ve hemen harekete geçer. Organizasyonun her adımında Poyraz’la anlaşmazlığa düşerler. Haziran şehirli telaşıyla işe koyulurken Adalıların hayat akış hızındaki yavaşlıkla mücadele etmek zorunda kalır. Diğer taraftan bütün Ada, Haziran ve Poyraz’ın öpüşmesini konuşmaya başlar. İdil elbette bu duruma çok sinirlenir ve olaya el koymaya karar verir. Haziran potansiyel müşteriyi memnun etmeye çalışırken hiç beklemediği biri Ada’ya gelir ve bu Haziran’ı çok zor durumda bırakır.

‘Ada Masalı’, her salı Star’da ekrana geliyor.

ADA MASALI KÜNYE

Yapım:                   Ay Yapım

Yönetmen:              Ali Bilgin

Senaryo:                Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak

Oyuncular:              Ayça Ayşin Turan (Haziran), Alp Navruz (Poyraz), İpek Tenolcay (Zeynep), Nihan Büyükağaç (Selma), Bülent Çolak (Görkem), Cem Anıl Kenar (Hakan), Beril Pozam (İdil), Özge Demirtel (Biricik), Rami Narin (Alper), Eylül Ersöz (Nehir), Bedia Ener (Aliye), Mesut Özkeçeci (Doygun), Merve Nur Bengi (Melisa), Fatih Yücebağ (Sadık), Bensu Begoviç (Duygu), Eren Devrim (Mert), Mustafa Aran (Burak)

Ada Masalı 3. bölüm ön izleme videosu yayında:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu