Televizyon

SHOW TV’DE YAYINLANAN ADAM ASMACA YARIŞMASI REKOR ÖDÜL VERDİ AMA…

Show TV, yeni yıla eğlenceli ve büyük ödüllü bir yarışmayla merhaba dedi. Dün akşam yayınlanan yarışmanın ilk bölümünde, tam 350 bin TL ödül 8 harfli kelimeyi doğru bilen emekli bir çifte verildi.

1 Milyon TL ödüllü Adam Asmaca’nın sunuculuğunu yapan ekranların sevilen yüzü Ümit Erdim ise büyük ödül kazanan çiftin mutluluğuna ortak oldu.

350 BİN TL KAZANDILAR
Yarışmanın dün akşam yayınlanan ilk bölümüne katılan emekli Cemal ve Ayten çiftinin harflerle olan soğuk kanlı mücadelesini herkes nefesini tutarak izledi. Cemal ve Ayten çifti, kendilerine sorulmak üzere 3 numaralı zarfı seçti ve 8 harfli kelimeyi tahmin etmeye çalıştı. Yaptıkları harf tahminleriyle herkesi şaşırtan Cemal ve Ayten çifti, sadece 1 harfi yanlış söyledi. Yanlış söyledikleri “M” harfi, emekli çiftin tam 150 bin TL’sine maloldu. Daha sonraki harfleri doğru açtıran çift, “Çıngırak” kelimesini bilerek tam 350 Bin TL’nin de sahibi oldu.

DEVAM ETMEDİLER
350 Bin TL kazanan çifti kutlayan Ümit Erdim, daha sonra yarışmacıları 1 Milyon TL büyük ödül için devam edip etmeyeceklerini sordu. Kazandıkları parayla dünya turu yapacaklarını söyleyen Cemal ve Ayten çifti, paralarını riske atmak istemediklerini söyledi. Bunun üzerine 350 Bin TL’sini büyük ödülü alan emekli çift sütüdyodan ayrıldı.

REKOR ÖDÜL İYİ REYTİNG GETİRMEDİ

Türk televizyonları için rekor sayılabilecek ödül programa iyi reyting vermemesi akşamın ilginç notlarından biriydi. Karadayı, O Ses Türkiye, Yalan Dünya, Yer Gök Aşk gibi iddialı yapımlar arasında Adam Asmaca genel izleyici kategorisinde 2.41 reyting, 5.58 share alarak 33. olurken AB grubunda 2.37 reyting, 6.29 share alarak 24.olabildi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu