Yerli Dizi

Adını Feriha Koydum dizisi hangi kanalda yeniden gösterilecek?

Bir dönem ekranlarda fırtına gibi esen ve aldığı yüksek izlenme oranları ile dikkatleri çeken Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya’nın başrollerde oynadığı Adını Feriha Koydum dizisi ekranlara dönüyor. Yeni sezon yeni programlarla adından söz ettiren TV2 kanalı sevilen dizi Adını Feriha Koydum’un tekrar bölümlerini yayınlama kararı aldı. Bu haber en çok da dizinin hayranlarını mutlu etti.

DİZİNİN FANLARI HAZAL KAYA VE ÇAĞATAY ULUSOY’U ÇOK SEVDİ

Dizinin müdavimleri Adını Feriha Koydum’un final yapmasını istememiş ve uzun süre özellikle sosyal medyadan dizinin bitmemesi için kampanyalar yürütmüş ama dizinin final yapmasını engelleyememişti.

Haber TV2’nin resmi sosyal medya hesaplarından da duyuruldu. Buna göre Çağarat Ulusoy ve Hazal kaya’nın başrollerini paylaştığı dizinin tekrar bölümleri hafta içi her gün 15: 30’da TV2 ekranlarında olacak.

SHOW TV’DE EKRANA GELMİŞTİ

Adını Feriha Koydum,  2011 yılında Medyapım Fatih Aksoy’un yapımcılığında Show TV’de yayınlanmaya başlamıştı. Merve Girgin ve Barış Yöş’ün yönetmenliğinde çekilen dizinin senaryosunu Melis Civelek ve Sırma Yanık kaleme alıyordu.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise;  Vahide Perçin, Metin Çekmez, Deniz Uğur, Yusuf Akgün, Ceyda Ateş, Sedef Şahin, Murat Onuk, Neşem Akhan, Onay Kaya, Barış Kılıç gibi oyuncular yer alıyordu.

HAZAL KAYA AYRILMAK İSTEDİ

Adını Feriha Koydum’un 2. sezonun sonunda sözleşmesi dolan başrol oyuncusu Hazal Kaya, diziden kendi isteğiyle ayrılmak istemiş ve Son Yaz-Balkanlar 1912 adlı dizide yine başrol için anlaşmıştı.

Dizinin 2. sezon finalinde diziden yardımcı oyunculardan Ceyda Ateş, Barış Kılıç gibi birçok oyuncu da ayrılmıştı. Bu ayrılıklardan sonra diziye Çağatay Ulusoy (Emir) yalnız devam etmiş ve Adını Feriha Koydum bitmişti. Sonrasında düşen reytingler dizinin final yapmasını engelleyememişti.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

13 Yorum

  1. Adını Feriha koydum dizisinin özetleri bugün bitti ama tekrardan baslasin çok güzel özetleri tekrar başlasın

  2. Ya lütfen şu virüs çıktı çıkalı birsey izleyemiyoruz yayına koyun adini feriha koydum dizisini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu