FragmanlarYerli Dizi

Adını sen koy yeni bölüm tüyoları (19 Mayıs Cuma)

TRT 1 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan, sevilen dizi Adını Sen Koy’da bugün neler yaşanacak? 19 Mayıs Cuma Adını Sen Koy özetinde neler var? Adını Sen Koy 175. bölüm ile bugün ekranlara geliyor.

Ömer ve Zehra geçirdikleri günün mutluluğuyla eve dönerler. Ama hiçbir şey tahmin ettikleri gibi ilerlemiyordur. Konak içinde sürekli gergin anlar yaşanıyordur. Hep bir telaş vardır. Ama herkes artık bu duruma alışmış gibi görünüyor. Alev ise gayet mutludur. Ta ki konağa Mert gelene kadar. Mert onu alt edebilecek tek kişidir. Alev de bunu epey farkındadır. Bu yüzden Mert’in önüne geçmek için her şeyi yapacaktır.

Sürekli yeni plan kursa da Mert buna engel oluyordur. Alev sürekli tökezliyor bu duruma bir son veremiyordur. Eğer durumlar böyle giderse Alev’in yaptıkları ortaya çıkacaktır. Alev bunu bildiği için dikkatli davranmalıdır ama bir yandan da çok tedirgindir. Hilmi ise Alev ile konuşur ve Mert ile ilgili dikkati adım atmasını söyler. Bu sırada Zehra’nın mutluluğu çok sürmez. Müzeyyen Hanım hemen onu sorguya çekerek bunu neden yaptığını öğrenmek ister.

Müzeyyen Hanım olayları çok farklı yorumlamıştır. Zehra’nın ona öfkelendiğini bu yüzden gitmesindeki nedenin ona tavır almak olduğunu düşünür. Bu yüzden kendini affettirmeye çalışır. Zehra için bir takım planları vardır. Bu sırada Leyla da meraktan ölüyordur. Zehra’nın boş bir anını kolluyor onu sorguya çekmek için bekliyordur. Nihat da tüm bunlar olurken karısını mutlu etmek istiyordur. Ve onun da kafasında bu konu ile ilgili güzel fikirler vardır.

“Aşık ruh karanlık ve soğuk iklimde yaşar. Isı da ışık da hep bir adım ötede, sevdiğinin ellerindedir. Aşk birbirlerine doğru sürüklenen iki kalbin bir türlü birleşememesi, yaklaşmaya çalışırken uzağa, hep uzağa düşmesidir…”
Karakterleri gece ile gündüz kadar farklı, dünyaları siyahla beyaz kadar ayrı iki gencin ÖMER ve ZEHRA’nın hikâyesi de imkânsız bir iklimde yeşerecektir. Gösterdikleri büyük dirence ve tüm olmazlara rağmen…

Ömer altı aylık ömrü kalan kardeşinin mutluluğu için hiç beklemediği anda mecburi bir oyunun içinde bulur kendini… Bambaşka bir dünyadan gelen Zehra ile evlenmek zorundadır. Altı aylık sözleşmeli, formalite bir evlilik yapacak, bunun için Zehra’ya istediği parayı ödeyecek, onun altı ayını satın alacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=UkKKBJwH_6g

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu