TeknolojiİnternetMobilSosyal MedyaYoutube

Admitad platformu üzerinden “satış ortaklığı” ile internetten nasıl para kazanılır?

Son yıllarda e- ticaretten gelir elde etme, internetten para kazanma konuları gündemde daha çok yer işgal etmeye başladı. Özellikle pandemi, günlerinde pasif gelir elde etme konusu çok kişinin sıkça düşündüğü bir başlık haline geldi. “İnternetten para kazanma” denince de akla gelen yöntemlerden birisi orijinal adıyla “affiliate” de denilen “satış ortaklığı” yöntemi oluyor. Peki, giderek daha çok insanın ilgi duyduğu, internetten para kazanma yöntemi olarak sivrilen “satış ortaklığı” ne demektir? Satış ortaklığı nasıl yapılır? Hangi markalar ya da siteler satış ortaklığı modelini gelir elde etmek isteyenlere sunuyorlar? Benzeri sorular son zamanlarda daha sık sorulmaya başlandı. İşte, son yıllarda küresel ölçekte ve Türkiye’de varlığını iyiden iyiye hissettiren, “internette satış ortaklığı” denince akla gelen ilk platformlardan birisi olan küresel marka Admitad ile ilgili detaylar…

SATIŞ ORTAKLIĞINDA ÖNE ÇIKAN KÜRESEL PLATFORM: ADMITAD

Satış Ortaklığı kısaca önemli markalara ait ürün ve hizmetlerin internet üzerinden satışına aracılık ederek para kazanmak anlamına geliyor. Pek çok dev ölçekteki önemli yerli ve yabancı markalar, satışlarını katlamak daha yüksek cirolara ulaşmak için gelirlerinin bir kısmını satış ortaklığı modeli ile para kazanmak isteyen insanlarla paylaşıyor. Onların da satış süreçlerine katılmalarını sağlıyor. Kazan-kazan diyebileceğimiz bu gelir modeli ile hem markalar hem de bu satışa aracılık edenler kazanmış oluyor.

ADMITAD, TÜRKİYE’DE DE FAALİYETE BAŞLADI

Satış ortaklığı ile gelir elde etme, internet üzerinden bu model ile para kazanmak isteyenler için en ciddi alternatiflerden birisini “Admitad” platformu oluşturuyor. Son yıllardaki küresel ölçekteki gelişimi ve kuşatıcı karakteriyle dikkat çeken Admitad, Admitad Türkiye Masası’nı da hayata geçirerek satış ortaklığından para kazanmak isteyenler için ciddi bir seçenek sunmuş oldu.

ADMITAD İLE SATIŞ ORTAKLIĞI PROGRAMINA KATILMAK VEYA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

SATIŞ ORTAKLIĞI İLE NASIL PARA KAZANILIYOR?

Peki, Admitad platformu üzerinden satış ortaklığı internette hangi mecralardan yapılabiliyor ve bu yolla nasıl para kazanılıyor?

1-Sosyal medya hesapları üzerinden

2-Web siteleri vasıtasıyla

3- Kısaca SEM (Search Engine Optimization) de denilen “Arama Motoru” üzerinden yapılan satışlarla

4-Web servisleriyle

5-Program ve uygulamalarla

6-Mesajlaşma programlarıyla

Admitad platformunda Bu 6 vasıta ile satış ortaklığı programından para kazanmak mümkün..

SOSYAL MEDYA VE YOUTUBE’DAN SATIŞ ORTAKLIĞI İLE PARA KAZANMA

Kullanıcılar, Admitad’ta online oyunlar, finansal teklifler, online hizmetler, online mağazalar, mobil teklifler, seyahat ve turizm gibi daha çok çeşitli başlıklar arasından kategori seçerek kendilerine para kazanabilecekleri bir alan ya da alanlar belirleyebiliyorlar.

Kullanıcılar, yukarıdaki 6 araç üzerinden  banner ve link paylaşarak satışlara aracılık edip gelir elde ediyor.

Sosyal medya fenomenleri gibi Youtuber’lar da satış ortaklığı üzerinden gelir elde edebiliyorlar. Admitad Türkiye, Youtube kanalı üzerinden yayınladığı videolarla satış ortaklığını merak edenler için bilgilendirici yayınlar yapıyor.

İnternetten gelir elde etmek isteyenler için satış ortaklığı ciddi bir gelir elde etme yöntemine dönüşürken, son yıllarda dünyada ve Türkiye’de yaşanan trend, bu risksiz para kazanma yöntemini daha cazip kılıyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu