Magazin

Adnan Oktar ve kedicikleri yılbaşına dansöz oynatarak girdi

Kamuoyunda Adnan Hoca olarak tanınan Adnan Oktar ve kedicikleri yeni yıla dansöz oynatarak girdi. Gün geçmiyor ki Adnan Oktar ve kedicikleri ile ilgili bir sansasyonel haber gündeme gelmesin. A9 TV’de yaptığı programla ve etrafındaki kediciklerle hafızalara kazınan Oktar bu kez de yılbaşında dansöz oynatmasıyla çok konuşuldu.

Evinde yılbaşı partisi veren Adnan Oktar, 31 kedicikle birlikte yeni yılı karşıladı. Kediciklerinin yanısıra bu kez Adnan Oktar’ın oynattığı dansöz de dikkateleri çekti.

İşte o anlar

9 Yorum

  1. MaşaAllah, muazzam eğlence olmuş, bayıldım. Eğlenmek işte böyle olur. Ayrıca yılbaşı kutlamanın hiçbir sakıncası yok, yanlış olan içki olur. Zaten sarhoşlukla eğlence olmaz, o eziyet olur. Yılbaşı da eğlenmek için bir vesile. Her gün eğlence, güzellik, sevgi olmalı. Yılbaşına karşı anlamsız mücadele etmek yerine Müslüman aleminin birleşmesi için, İslam Birliği için, sevgi hakimiyeti için mücadele edilmeli.

  2. Her şey şahane MaşaAllah Adnan Oktar sen bir tanesin yıllarca hurafeler yüzünden İslamdan uzak durduk sayende İslam’ın aydınlık yüzünü gördük. Benim gibi milyonlarca insanın Allah’ı daha çok sevmesine vesile oldun. Gelenekçi yobazlar kendi düğünlerinde oynarlar ama müslümanlar eğlenince ‘günah, çok haram’ olur. Samimi değilsiniz.

  3. Helal dairesinde bir Müslüman istediği gibi eğlenir. Adnan Oktar hem dünyadaki en iyi İslamiyet tebliğini yapıyor, hem de dünyanın en güzel nimetlerinin küfrün değil, Müslümanların yaşamasının güzelliğini, gönül ferahlığını müminlere yaşatıyor, gösteriyor. Şimdiye kadar kaliteye, eğlenceye, güzelliğe şeytani bir çirkinlikle sahip olduğunu iddia eden küfrün elinden bütün bunları yalnızca Müslümanlar, imanın sevinciyle yaşayarak, alacaklar. Kalite bizim, eğlence bizim, güzellikler bizim. Allah ”dünyadaki tüm nimetler sizin, ahirette ise yalnızca sizin buyuruyor.”

  4. hay maşaAllah Adnan Oktar’ın kalite, eğlence, sanat anlayışı hayran bırakıyor. Allah müminlerin neşesini arttırsın inşaAllah

  5. Şahane bir parti olmuş Adnan Oktar gerçek Müslümanlığı Kuran Müslümanlığını yaşayarak anlatıyor

  6. MaşaAllah Adnan Oktar’ın sanat ve kalite anlayışı tüm Müslümanlara örnek oluyor. İslam’ın modern ve aydınlık yüzü Sn. Adnan Oktar. Kedikler de dünya güzeli gibi hepsi harika nur gibiler.

  7. Adnan Oktar demek kalite şıklık modernlik demokrasi demek. Dünyaya Türkiyenin Müslümanların kaliteli, modern, demokraksiyi seven insanlar olduğunu en iyi Adnan Oktar gösteriyor. Tebrikler, teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu