Yerli Dizi

Ah Nerede dizisi ne zaman final yapacak?

Star TV ekranlarda Cuma akşamları seyirciyle buluşan Ah Nerede dizisi için erken final haberleri konuşuluyor. Başrollerini Oktay Çubuk ve Nil Keser’in paylaştığı dizinin bir süredir final yapacağı konuşuluyordu. Ah Nerede dizisinin final yapıp yapmayacağı merak ediliyor. İşte, Ah Nerede dizisi final tarihi hakkında bilgiler…

Yeşilçam’ın unutulmaz melodram filmlerinden biri olan Ah Nerede’nin diziye uyarlanmış hali beklenilen reytingi ulaşamadı.  “Ah Nerede” için final kararı alındı. İşte, Ah Nerede dizisi final tarihi hakkında merak edilenler…

AH NEREDE NEDEN FİNAL YAPIYOR?

1 Temmuz’da Star TV’de yayın hayatına başlayan Ah Nerede dizisinin reytinglerle arası pek iyi değil. Star Tv’nin Cuma akşamlarını emanet ettiği “Ah Nerede” rakiplerinden çok geride kaldı. Dizi için final kararı verildi. İzlenme oranlarında geride kalan dizi, 7. bölümüyle 19 Ağustos günü final yaparak ekran macerasını noktalayacak.

AH NEREDE KONUSU NEDİR?

Bursa’nın önde gelen ailelerinden Hakim (Tarık Pabuççuoğlu) ve Seniha (Ayşe Çubuk) Şerbetlioğlu ‘nun üniversite okumaları için İstanbul’a gönderdikleri üç oğlu, onların hiç de tahmin etmediği bir hayat yaşar. Ortanca oğulları Murat (Korhan Herduran) hukuk okuması gerekirken hayattaki her şeyi bahse çeviren bir kupon bağımlısıdır. Mühendislik okuduğunu zannettikleri küçük oğulları Ömer (Batuhan Sert) ise barlarda çalışan bir müzisyen olmuştur. En büyük oğulları Ferit (Oktay Çubuk) ise tıp fakültesini ailesinden habersiz yarım bırakmış, babasının parasıyla iflah olmaz bir çapkına dönüşmüştür.

DİZİ OYUNCU KADROSU

Dizi oyuncuları arasında; Oktay Çubuk (Ferit), Nil Keser (Zehra), Tarık Pabuççuoğlu (Hakim), Ayşe Kökçü (Seniha), Derya Alabora (Perihan), Aycan Koptur (Huriye), Merve Bengi (Nihal), Korhan Herduran (Murat), Ferit Aktuğ (Ali), Asena Keskinci (Burçak), Miray Akar (Sera), Batuhan Sert (Ömer) gibi isimler yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu