Magazin

AHBAP Derneği Başkanı Haluk Levent’ten zor günler geçiren Hilal Özdemir’le ilgili flaş açıklama

İyilik organizasyonlarıyla dikkat çeken AHBAP Derneği Başkanı, sanatçı Haluk Levent, zor günler geçiren ünlü şarkıcı Hilal Özdemir’in yardımına koştu. Haluk Levent, geçtiğimiz günlerde Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programında geçinemediğini gözyaşlarına boğularak açıklayan Özdemir’e yardım edeceklerini açıkladı.

AHBAP Derneği Başkanı, hayırsever sanatçı Haluk Levent, zor günler geçiren ünlü ismin yardımına koştu. Geçtiğimiz günlerde katıldığı canlı yayında gözyaşlarına boğulan, Hilal Özdemir’e Haluk Levent yardım etti.

Ünlü oyuncu Hazım Körmükçü’nün eski eşi Hilal Özdemir’in geçinemiyorum diye gözyaşlarına boğulmasına kayıtsız kalmayan Haluk Levent güzel haberi şöyle verdi:

“Ve sanatçı dostumuzun toplam 25 bin TL’lik ihtiyaçlarının tamamını Burak-Banu çifti karşıladı. “Herkes sıkıntıya düşebilir. Bizler Hilal Özdemir’i çok seviyoruz. Şu günler zor günler dayanışma lazım” dediler.

Ünlü oyuncu Hazım Körmükçü’nün eski eşi Hilal Özdemir, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Hilal Özdemir geçinemediğini söyleyip canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

Canlı yayında gözyaşlarına boğulan Hilal Özdemir canlı yayında şunları söyledi:

“Kızılay’a başvurdum, yardım geldi ama erzak 10 gün yetti. Evde hiçbir şey kalmamıştı, mahalle muhtarına başvurdum. Hayatın gerçeği bu. Sanatçı olmam rahat geçindiğim anlamına gelmiyor.Allah devletimizden razı olsun.Bu pandemi sürecinde çocuklarıma bakmaya çalışıyorum. Kiramı ödeyemiyorum. Bayrama erzak alarak girdim.Çocuklarımın babası ortada yok hiçbir şekilde. Bu çocuklar ağaç kabuğundan mı çıktılar? Neden aramıyor sormuyor. 5 aydır nafaka ödemiyor, ortada yok.Özel hayatımla gündeme gelmeyi seven bir insan değilim. Ama karşı taraftan bu saygıyı görmedim. En azından çocuklarımın nafakasını ödeseydi meşgul etmezdim sizleri.Ben onurumla çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorum, ayakta durmaya çalışıyorum. Ben bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ediyorum.”

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı