Televizyon

Ahmet Çakar canlı yayında hangi isimlerin fotoğraflarını yırttı-izle

Ahmet Çakar Beyaz Futbol programında kıyasıya eleştirdiği hangi isimlerin fotoğraflarını yırttı? Yorumlarla spor kamuoyunun dikkatini çeken yorumcu Ahmet Çakar’ın işte hedefindeki isimler…

Beyaz TV’de yayınlanan ekranların fenomen futbol tartışma programı Beyaz Futbol’un gündeminde Galatasaray ve Trabzonspor’un oynadığı lig maçının hakemi Deniz Ateş Bitnel vardı. Ahmet Çakar’ın kendine has üslubuyla yorumu sırasında Bitnel başta olmak üzere spor kamuoyunun tanıdığı bazı isimlere ait fotoğrafları yırtması olay oldu.

Diğer yorumcuların “aman hocam yırtmayın” uyarılarına kulak asmayan Ahmet hoca, amacının hakaret değil durum tesbiti yapmak olduğunu söyleyerek meraklı bakışlar arasında fotoğrafları ardı ardına yırttı.

Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’i dostum hitabıyla uyarmayı ihmal etmeyen Ahmet Çakar fotoğrafını yırttığı isimlerin görevlerinden alınmazsa sıranın Yıldırım Demirören’e geleceğini iddia etti.

İşte, Ahmet Çakar’ın kendi has renkli üslubuyla yaptığı yorumlarla birlikte yırttığı o fotoğraflar:

https://www.youtube.com/watch?v=3EAqxlkfSo0

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu