Televizyon

Ahmet Çakar, Fatih Terim’e yönelik ‘karton imparator’ açıklamasında çark etti!

Eski hakem, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programının fenomen yorumcusu Ahmet Çakar, Fatih Terim’in PFDK’da aldığı 7 maçlık cezaya 3 maç daha eklenmesiyle ilgili yorumundan çark etti. Sosyakl medya hesabından Fatih Terim için ‘karton imparator’ diye yazan Ahmet Çakar, paylaşımını sildiğini duyurarak Fatih Terim’e yönelik ‘hakkını helal et’ diye yazdı.

‘HAKKINI HELAL ET’ DİYE YAZDI

Ahmet Çakar, Terim için yaptığı “3 maç ceza daha. Eeee karton imparator daha devam etsene… Federasyon, hakem falan filan. Bu iş mekan basıp sonra sıyırmaya benzemez. Bunlar daha fragman.” şeklindeki paylaşımını sildi.

Dr5WHPeWsAI04zv

Ünlü futbol adamı Ahmet Çakar, yaptığı son açıklamada”Fatih hocanın cezasının 10 maça çıkması sonrası .’Birinin mutsuzluğundan,birinin cezasından mutluluk çıkarmak’bana yakışmadı.Her ne kadar hocanın ciddi şekilde hatalı olduğunu düşünsem de tweet imi sildim.Hakkını helal et Fatih hoca” diye yazdı.

İLGİNÇ ANKETİ YAYINLADIKTAN SONRA SİLDİ

Çakar, dünkü ilk sert paylaşımının ardından sosyal medya hesabından anket düzenlemiş ve Galatasaray’a en çok kim zarar veriyor? diye sormuştu. Gelen cevaplarda ilk sırada Fatih Terim adı öne çıkarken ikinci sırada da Ahmet Çakar adı yer alıyordu. Ama ilginç ankette iki isim arasındaki farkın az olması dikkatlerden kaçmamıştı. Ahmet Çakar’ın bu ilginç anket sonrasında önceki paylaşımını silmesi ise dikkatlerden kaçmadı. Yapılan yorumlarda ünlü eski hakemin paylaşımını silmesi Çakar’ın çark etmesi olarak yorumlandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu