Spor

Ahmet Çakar, Rıdvan Dilmen’in şikayetiyle savcılığa ifade verdi…Çakar’dan flaş açıklama

Ünlü futbol yorumcusu ve eski FİFA kokartlı hakem Ahmet Çakar, ifade verdi. Çakar, Rıdvan Dilmen’e hakaret ettiği gerekçesiyle polis merkezine ifadeye çağrıldı. Ünlü yorumcu, konuyla ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Futbol yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar, Rıdvan Dilmen’e hakaret ettiği gerekçesiyle polis merkezine ifadeye çağrıldı.

Rıdvan Dilmen’in şikayetçi olduğu Ahmet Çakar, konuyla ilgili olarak “Rıdvan Dilmen adlı şahsın şikayeti üzerine polis merkezine ifadeye çağırıldık. Güya o şahsa hakaret etmişim. Ama opera daha yeni başlıyor. Brodway’deki, ‘Fantom of the TELEKULAK ‘ adlı operamızın gala gecesine herkes davetlidir…” açıklamasını yaptı.

AHMET ÇAKAR NE DEMİŞTİ?

Ahmet Çakar, Rıdvan Dilmen’in NTV’de yaptığı ve spor camiasından bazı isimleri FETÖ’cü olmakla suçladığı programdan sonra Derin Futbolda konuşmuş ve Dilmen’i sert sözlerle eleştirmişti.

Ahmet Çakar, Rıdvan Dilmen’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adını kullanarak güçlü gözükmeye çalıştığını iddia etmiş ve “Futbolda temiz eller operasyonu” yapılması gerektiğini savunmuştu.

Çakar, Rıdvan Dilmen’e canlı yayında yanıt vererek, “Rıdvan meydanı boş buldun alayına gider yaptın. Çok bel altına girdin. Kolay mı bu insana FETÖ’cü demek. Bu defa sen falan diyemesin ya! Bu ülkenin savcısı var. Benim arkadaşlarıma ülkeyi terk et diyemezsin! Kimsin lan sen? Benim arkadaşlarıma dokunan yılanın ben amcasıyım. Daha durun daha yeni başladım bu daha fragman devamı reklamlardan sonra. Ulan bana bu ülkeyi terk et diyecek adam benim arkadaşlarıma daha anasından doğmadı.” şeklinde sert ifadeler kullanmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu