Televizyon

Ahmet Çakar’dan çok konuşulacak Ali Koç açıklamaları

Ahmet Çakar, Beyaz TV’de yayınlanan beyaz Futbol programında gündeme damga vuracak açıklamalara imza attı. Çakar, Fenerbahçe’nin Akhisarspor deplasmanında aldığı 3-0’lık farklı yenilginin ardından sarı lacivertli ekibin başkanı Ali Koç’u ağır sözlerle eleştirdi.

ÇAKAR, ALİ KOÇ’A ÇOK AĞIR YÜKLENDİ

Ahmet Çakar, canlı yayında Fenerbahçe’nin Akhisarspor karşısında almış olduğu yenilgiyi yorumladı. Ahmet Çakar, Fenerbahçe ve de özellikle Başkan Ali Koç hakkında çok konuşulacak değerlendirmelerde bulundu.

Ahmet Çakar’ın “Sayın Ali Koç’a yazıklar olsun diyorum. Sayın Ali Koç’un acilen Türk futbolundan uzaklaşmasını diliyorum. Ali Koç vizyonu Kamil Koç otobüs vizyonuymuş. Bu otobüs olayı, futbolculara uygulanan bir mobbingtir ve Türk Ceza Kanunu’na göre de suçtur.” şeklindeki szöleri programa damga vurdu.

“ALİ KOÇ, FUTBOLCULARA MOBBİNG UYGULUYOR”

Ahmet Çakar canlı yayında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç için çok ağır konuştu. Çakar, şunları söyledi:

“Akhisar yenilgisi sonrası otobüs cezası geldi. Ali Koç’un spor adamlığı ve Fenerbahçe sevgisi bitmiştir. Şu an futbolculara yaptığı eziyettir, Ali Koç bu davranışla mobing uyguluyor. Ali Koç vizyonu, Kamil Koç vizyonu olmuştur. Ali Koç büyük bir kumar oynadı. Allah göstermesin o otobüs kaza yapsa Ali Koç sokakta yürüyemez. Ali Koç’un yaptığını köy takımlarında ya da 3. Lig’de kulüp başkanları yapıyor bu da onun şehirli versiyonu. Bu bir suçtur. Aziz Yıldırım, Vefa Küçük, Selim Soydan ve Nihat Özdemir’e camianın önde gelen isimlerine bunun açıklamasını yapın. Ali Koç yaptığı davranışın yanlış olduğunu anladı, olay sis ve hava şartlarına bağlandı. Comolli denen bir kişi var. Tarih bu adamı yazacak. Cocu’yu kovduktan sonra Ersun Yanal’ı getirsene.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu