Medya

Ahmet Çakar’dan Fatih Altaylı’ya yaylım ateşi…”Terbiyesiz köşe yazarlığı konusunda flama taşır!”

Beyaz TV yorumcularından Ahmet Çakar ile Habertürk yazarı Fatih Altaylı birbirine girdi. Çakar, hafta sonunda oynanan maç sonrasında tribünden atlayan Fenerbahçe başkanı Ali Koç’u yerden yere vurunca tepki Galatasaraylı Fatih Altaylı’dan geldi.

Altaylı köşesinde Beyaz TV yorumcularının yorumlarını terbiyesizce bulduğunu söyledi ve devam etti, ‘”Ama ne olursa olsun hiç kimsenin Beyaz TV’deki yorumcular gibi bir takım ve bir takımın başkanı hakkında bu denli ileri geri, bu denli terbiyesizce konuşma hakkı da yok. Onlar da hadlerini bilsin”.

Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol programında Fatih Altaylı’nın bu sözlerine sert tepki geldi.

Yorumcu eski milli hakem Ahmet Çakar Altaylı’ya zehir zemberek sözlerle yüklendi.

‘Türkiye’de terbiyesiz köşe yazarlığı konusunda Fatih Altaylı flama taşır. Ben siyaseti sevmem ama Fatih Altaylı’nın geçmişte başörtülü bacılarımızı nasıl nitelendirdiğini tüm Türkiye biliyor. Ulan Fatih hokkabazlık yapma sen flama taşıyorsun’ dedi.

‘Alo Fatih ne? Nasıl olacak bu iş? Sen başı bağlı bacılarımıza ahlaksız bir şekilde konuş, yapmadın mı l.n bunu? Adamsın ya delikanlısın ya! Van’da çocukluk yıllarında yaşadıklarını anlatayım mı? Alo Fatih!’ ifadelerini kullanan Ahmet Çakar tepkisine hayli sert sözlerle devam etti:

‘Sakın yapma bir daha bunu. Belinin altına bir girerim bir kaparım bak seni bir daha kimse kurtaramaz. Bunu tehdit olarak algılama. Bir girerim belinin altına perine bölgesi vardır oradan bir yakalarım kafanı çeviremezsin. Daha beyzbol sopalarına girmedim’ dedi.

Altaylı’ysa yayında sarf edilen çok sert sözlere köşesinden yanıt verdi.

Beyaz TV sunucularına ‘köpek’ imasında bulunarak, kanalın sahibi Gökçek ailesine de ‘köpek sahibine dava açarım’ diye seslendi.

İşte yazısının o bölümü:

Sağda solda abuk sabuk yaklaşımlar sergileyenler için bazı okurlar diyor ki, “Yanıt vermeyecek misin?”

Daha önce de söyledim.

Siz yolda yürürken size havlayan köpeklere dönüp havlıyor musunuz?

Yapıyorsanız sakın yapmayın.

Sizi ya deli zannederler ya da soyunuzda köpek var.

Onun yerine bırakın havlasınlar.

Saldırırlarsa sahibini mahkemeye verirsiniz olur biter.

Benim de yapacağım budur.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu