Spor

Ahmet Çakar’dan Fatih Terim’e ağır gönderme: “..Karton imparator!”

Eski hakem Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol’un keskin dilli yorumcusu Ahmet Çakar, olaylı Fenerbahçe derbisinin ardından PFDK (Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu) tarafından 7 maç ceza alan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e 3 maç daha ceza verilmesini sosyal medya hesabından değerlendirdi. Fatih Terim’e sert sözlerle yüklenen Ahmet Çakar, Fatih Terim’in Selahattin Aydoğdu ile yaşadığı olaya da gönderme yapmayı ihmal etmedi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN AĞIR AÇIKLAMA 

Ahmet Çakar, Fatih Terim için “karton imparator” benzetmesi yaptı. Çakar, Fatih Terim’in aldığı cezalar hakkında sosyal medya hesabından  “3 maç ceza daha. Eeee karton imparator daha devam etsene… Federasyon, hakem falan filan. Bu iş mekan basıp sonra sıyırmaya benzemez. Bunlar daha fragman.” ifadelerini kullandı.

Dr5WHPeWsAI04zv

TARAFTARDAN TEPKİ

Öte yandan Galatasaray taraftarlarının bazı TV kanallarındaki futbol yorumcularına tepkisi vardı. Sosyal medyada çok sayıdaki Galatasaraylı kullanıcılar başta Ahmet Çakar olmak üzere A Spor’da yorumcu olarak yer alan Turgay demir ve Emre Bol’a tepki gösterdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu