Spor

Ahmet Çakar’dan Volkan Demirel yorumu: “Organize işler bunlar!”

Milli takımımızın Brezilya ile oynadığı özel maçın yankıları devam diyor. Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, gazetesi Sabah’a ilginç değerlendirmelerde bulundu.

Kaleci Volkan Demirel’in maç öncesinde ısınırken seyirciler ile girdiği diyalogtan sonra sahayı terketmesi spor kamuoyunda şok etkisi yapmıştı. Birçok spor yazarı olaya ilgisiz kalmazken kaleci Volkan’ı eleştirenlerin sayısı oldukça fazla.

Konuyu gazetesi Sabah’a değerlendiren futbol yorumcusu Ahmet Çakar, ilginç açıklamalarda bulundu.

Volkan’ın milli takıma devam etmemesi gerektiğini ifade eden Çakar, “Zira Volkan Demirel, küfürleri bahane edip milli görevden kaçmıştır. Üstelik ben bunun spontane bir olay olduğunu düşünmüyorum. Bu önceden planlanmış, diğer bir deyimle küfür olduğunda ‘sansasyonel bir şekilde maçı terk edeceğim’ şeklinde kurgulanmış bir eylem olduğunu düşünüyorum. ” şeklinde düşüncelerini paylaştı.
Volkan’ın sahayı terketmesi organize bir durum muydu? şeklindeki bir soruya ise “Gayet tabii ki organize işler ama bu organizasyonu yapan Fenerbahçe. Zira Volkan başkanının onayı olmaksızın böylesine radikal bir eyleme imza atamaz. Ayrıca Volkan’ın yanında olan Emre ve güvenlik görevlileri de pek tabii ki Fenerbahçe tarafından organize edilmiştir.” diye cevap verdi.

Volkan Demirel kendini savundu

Öte yandan Milliyet gazetesinden Senad Ok’a konuşan Volkan Demirel, “Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilere, yaşananları anlatan ve futbolu bırakma noktasına geldiğini söyleyen Volkan Demirel, “Bana küfür edilmesi önemli değil ancak eşime ve kızıma edilenlere dayanamadım. Kendime ‘Ben niye buradayım’ diye sordum. Artık birinin bu olaylara dur demesi gerekiyordu. Ben kendimi ortaya koydum” diye konuşarak kendini savundu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu