Spor

Ahmet Çakar’ın beIN Sports sorumlusuna tehditvari sözleri tepkilere neden oldu

Eski hakem Ahmet Çakar, beIN SPORTS Medya Hakları Direktörü Hande Sümertaş’a canlı yayında sert ifadelerle yüklendi. Çakar, Sümertaş için “Bir daha saçının başının oynadığını hissedersem seni üzerim” şeklinde konuştu. Çakar’ın sözleri tepkilere neden oldu.

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol yorumcularından Ahmet Çakar, BeinSports Medya Hakları Direktörü Hande Sümertaş’ı aşağılayan ifadeler kullanması sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Aynı program daha önce Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnaklara yönelik ırkçı söylemleri nedeniyle kamuoyundan büyük tepkiler çekmişti. Kütahyalı programa bir süre ara vermek zorunda kalsa da geçen aylarda olaylı bir şekilde geri dönmüştü.

Bu sefer Ahmet Çakar “Tosun kızım benim, güzel kızım benim” diyerek Hande Sümertaş’ı aşağıladı.

Çakar, sözlerinde “Etine dolgun bir kadınsın, 40’lı yaşlarındasın. Yıllar önce, çok enteresan bir Paris gecesinde benim bildiğim senin yaşadıklarını söylediğimde bana kızdın” dedi.

Çakar “BeinSports’ta saçının başının oynadığını görürsem beni üzersin, ben de seni üzerim” diyerek Sümertaş’ı üstü kapalı tehdit etti.

Ahmet Çakar’ın bu sözleri, sosyal medyada büyük tepki aldı. Beyaz Futbol’da daha önce Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnaklara hakareti gündeme gelmiş, Kütahyalı uzun bir süre ekrandan uzak kalmıştı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu