ManşetMedya

Ahmet Çakar’ın Vahdet gazetesine verdiği röportaj sosyal medyada olay oldu

Ünlü futbol yorumcusu Ahmet Çakar’ın Vahdet gazetesine röportajı olay oldu. Sosyal medya Ahmet Çakar’ın bu röportajına ve açıklamalarına ilgisiz kalmadı. Hatta o kadar ki” AhmetÇakar VAHDETeKonuştu” etiketiyle yapılan paylaşımlar Twitter’da en çok konuşulan konu (TT) oldu.

Trabzonspor’dan Fenerbahçe’ye;  Aziz Yıldırım’dan Beşiktaş’ın şampiyon olma ihtimaline kadar pekçok soruya o bilindik köşeli üslubuyla cevap veren Ahmet çakar, kendinden beklenildiği gibi flaş açıklamaların altına imza attı.

Beşiktaş’ın sezon sonunda şampiyon olamayacağı inancının arkasında durduğunu söyleyen Ahmet Çakar, Galatasaray’ın 3 sezon daha şampiyon olamayacağını iddia etti.

İşte, öne çıkan başlıklarıyla sosyal medyada olay olan Ahmet çakar’ın Vahdet gazetesine yaptığı  ilginç açıklamalardan satır başları:

“TRABZONSPOR HAKEM KATLİAMINA UĞRADI”

“40 yıldır futbolun içerisindeyim. Futbolda Trabzonspor’un bu yıl uğradığı gibi hiç bir takım hakem katliamına uğramadı. Bazı maçlar vardır, hakem hatasıyla kaybedilebilir. Bunlar çok büyük final maçları da olabilir. Ama süreklilik arz eden, bir sezona yayılan, 20 küsur puanlara tekabül eden bir hakem faciasını Trabzonspor gibi bir başka takım yaşamadı.”

KURTLAR VADİSİ’NE ÇOK ADAM ÇIKAR!

“Ama Trabzon’da yaşananlar da yanlıştır. Fenerbahçe maçında taraftarın sahaya girerek hakeme saldırmasını kabul etmiyoruz. Böyle bir şey yok. Ne dinimizde var, ne kurallarda, ne de kanunlarda var. Ama siz de adaletli maç yönetin. Her hakem Trabzon’a zarar verip gitti. Çok üzülüyorum. Sen Trabzonspor’u böyle ötekileştirirsen oradan terörist çıkmaz ama Kurtlar Vadisi’ne çok adam çıkar.”
“KUDDUSi MÜFTÜOĞLU’NDAN APARTMAN YÖNETiCİSİ BiLE OLMAZ!”

Kuddusi Müftüoğlu yetersiz. Bırakın ona MHK’yı, 8 daireli bir apartmanın yöneticiliğini versem başaramaz. Siyasi konuları beni ilgilendirmez. Bu başka bir şey. Kuddusi’nin konuşma tarzı, tavırları bırakın Türk hakemliğini, hakem odalarına çay servisi yapan çocukları yönetemez. 20 yıl evvel bir kere tanışmışlığımız vardır. Kötü adam demiyorum. Öyle bir havası yok. Şerefine, namusuna laf söylemem, söyletmem de. Temiz ve iyi insan olmak yetmiyor. Konuşurken dinliyoruz. Ya Allah aşkına bu adam hakemler üzerinde nasıl etkili olabilir.
“GALATASARAY 3 YIL ŞAMPİYON OLAMAZ”

Galatasaray 3-5 yıl şampiyonluğu çok zor yakalar. Önümüzdeki yıllarda ciddi kadro oluşturmakta çok büyük zorluklar çeker. Bunun da sebebi parasal sıkıntı, ekonomik borçlar, UEFA standartları, finansal Fair Play problemleri Galatasaray’ın transferlere büyük para harcama şansını elinden aldı.

ÖZBEK ENKAZ DEVRALDI

“Zaman zaman kızıp, eleştirdiğim anlar var ama oluşan bu tabloda en az sorumluluğu olan insandır. Çünkü Dursun Özbek bir enkaz devraldı. Çok ciddi bir borç aldı. UEFA’nın sopası gelmek üzereydi, nitekim geldi. Finansal tabloyu düzeltmek zorundaydı, aksi halde daha büyük cezalar gelecekti. O yüzden çok fazla suçlu bulmuyorum.”
ARKASINDAYIM: BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON OLAMAZ

“Spor Toto Süper Lig’de son 3 haftaya lider giren Beşiktaş’ın şampiyon olamayacağını ve son maça kadar yarışın devam edeceğini iddia eden Çakar, derbinin favorisinin olmadığını ve Kara Kartal’ın maçta zorluk çekebileceğini ileri sürdü.”

BAĞDAT CADDESİ’NDE ÇIKIP YÜRÜYORUM

“20 yıldır medyadayım bana birisinin bir laf söylediğini duymadım. Ben çıkıp Bağdat Caddesi’nde yürürüm. İnsanlarla resim çektiririm. Vurulduğum zaman devlet bana 5 yıl koruma verdi. Ama 7 senedir korumasız geziyorum. Geçenlerde radyodan çıktım metroya bindim. Ben burnu büyük bir insan değilim. İnsanlar rahatsız etmiyorlar. Soru sorarlar cevap veririm.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR