Medya

Ahmet Hakan apar topar tatiline dönen Ekrem İmamoğlu’nu eleştirdi

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun tatile gitmesini eleştirdi. Hürriyet yazarı, “Bitirecekse işte bu hayal kırıklığı bitirecek Ekrem Bey’i” diye yazdı.

Ahmet Hakan, bugünkü yazısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yaşanan selden sonra apar topar İstanbul’a gelip yeniden aynı şekilde tatiline devam etmesini eleştirdi.

‘BODRUM’DAKİ TATİLİNE KOŞMUŞ’

İmamoğlu’nun İstanbul’da yaşanan aşırı yağışlar sonucunda tatili yarıda keserek şehirde incelemelerde bulunmasını ve ardından yine tatile gitmesini eleştiren Hakan, şunları yazdı:

“Sel felaketi olup bittikten sonra Bodrum’daki tatilini yarıda kesip İstanbul’a gelen ve üstüne giydiği afet yelekleriyle hızlı bir inceleme/araştırma gezisine çıkan Ekrem Bey’in yeniden Bodrum’daki tatiline döndüğünü işittiğimde… ‘Yok canım… Yalan haberdir bu… Üfürmedir… O kadar da değildir… Palavradır… AK Partililerin uydurmasıdır… Trollerin kampanyasıdır…’ falan dedim. Fakat heyhat! Doğruymuş haber. Palavra, üfürme falan değilmiş. Gerçekten de Ekrem Bey, bir buçuk günlük İstanbul mesaisinin hemen ardından Bodrum’daki tatiline koşmuş.”

Hakan, yaptığı incelemelerin ardından tatile dönen İmamoğlu’nu seçmenlerinin de eleştirdiğini söyledi.

‘DESTEKÇİLERİ ‘BODRUM’A BELEDİYE BAŞKANI OLSAYDI’ DİYOR’

Seçmenlerin ayrıca ‘hayal kırıklığı’ içerisinde olduklarını belirten Hakan, yazısında ayrıca şu ifadelere yer verdi:

“Şöyle bir baktım tepkilere… Umutlarını Ekrem Bey’e bağlamış olan, Ekrem Bey’e tek harf bile söylenmesi karşısında deliye dönen, Ekrem Bey’in gülüşüne bile kurban olacaklarını haykıran tipler bile…

‘Biri Ekrem başkanımıza büyü mü yaptı acaba? Bu gidiş gidiş değil… Ekrem başkanımızın kendisine gelmesi şart… Bu ne tatil aşkı böyle… Madem Bodrum’a bu kadar meraklıydı Bodrum’a belediye başkanı olsaydı…’ falan demeye başlamış durumdalar. Size bir şey söyleyeyim mi? Bitirecekse işte bu hayal kırıklığı bitirecek Ekrem Bey’i.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu