Magazin

Ahmet Hakan, Asena Altay’la aşk yaşıyor iddiası

Bir dönem adı sosyetik isimlerle aşk dedikodularına karışan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, yine bir aşk haberi ile gündemde… Ahmet Hakan’ın Fenerbahçeli Caner Erkin ile boşanan Asena Atalay ile aşk yaşadığı iddia edildi.

AHMET HAKAN VE ASENA ATALAY AŞK MI YAŞIYOR?

Bu bomba magazin haberi Beyaz TV’de sabah kuşağında yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz’da iddia edildi. Program sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali’nin iddiasına göre çift, Barcelona’ya tatile gitmek için uçak bileti aldı. Ancak aynı uçakta yan yana kesilen biletlerden biri Ahmet Hakan’ın uçağı kaçırması nedeniyle son anda yandı.

Ahmet Hakan’ın Asena Atalay’ın yanına bir sonraki uçakta uçtuğu iddia edildi. Çıkan bu aşk dedikodusuna ikiliden henüz bir cevap gelmemesi dikkat çekti.

AHMET HAKAN’IN AŞK DEFTERİ KABARIK

Ahmet Hakan’ın adı geçmişte de bir çok isimle aşk dedikodularına karışmıştı. Ahmet Hakan, bugüne kadar; Zeynep Tunuslu, Zuhal Olcay, Nuray Mert, Pelin Batu, Başak Sayan, Elif Dürüst, oyuncu Perihan Ünlücan gibi isimlerle anıldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu