Magazin

Ahmet Hakan, Can Yaman’ın itici olma sebebini yazdı

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde son günlerde magazin medyasından eksik olmayan ünlü oyuncu Can Yaman’ı yazdı. Hürriyet yazarı, “Can Yaman niye itici?” başlıklı yazısında ünlü oyuncunun gıcık olma etkisi uyandırdığını yazdı.

CAN YAMAN NEDEN İTİCİ SORUSUNA CEVAP ARADI

Ahmet Hakan, Can Yaman’ın neden itici olduğuna dair sorunun cevabını okurlarıyla paylaştı. İşte Ahmet Hakan’a göre Can Yaman‘ın itici gözükmesinin nedeni:


BOY var. Pos var. Yakışıklılık var. Şansı bol gibi… Gelecek vaat ediyor. Arada libido mibido diye saçmalasa da ağzı laf yapıyor. Bazen haddini bilmese de geri adım atmasını biliyor. Büyüklerine karşı genellikle saygılı… Konuşurken mütevazı olmaya çalışıyor, mesela “Kıvanç Abi” falan diye alttan almayı iyi beceriyor.

Kısacası öyle çok fazla eksiği yok gibi.

*

Fakat yine de…

Genellikle bir yüz buruşturmaya yol açıyor ortamlarda. Tuhaf, kekremsi bir şey bırakıyor belleklerde… “Bu da nereden çıktı” duygusuna neden oluyor. Bir kıllanmaya yol açıyor, bir gıcık olma etkisi uyandırıyor.

Kısacası çok ama çok itici bulunuyor birçok çevrede.

*

Düşündüm durdum:

“Acaba neden? Neden böyle itici bulunuyor?” falan diye…

Ve nihayet sonunda buldum nedeni:

*

Bu genç adam…

Henüz pek hamken…

“Piştim ulan ben” tafrası yayıyor her tarafından buram buram.

İtici bulunmasının en temel nedeni galiba kendisinden yayılan bu tafra…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu