Medya

Ahmet Hakan canlı yayında sert çıktı: “Siz çok saygısız bir insansınız!”

CNN Türk’te, Ahmet Hakan’ın sunumuyla yayınlanan Tarafsız Bölge adlı programın dünkü canlı yayınında sert tartışmalar çıktı. Ahmet Hakan ve programa telefonla başlanan CHP PM üyesi Gökhan Günaydın arasında yaşanan ilginç diyalog programa damga vurdu.

AHMET HAKAN SERT ÇIKTI

Programda; CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi, eski Ankara Milletvekili ve Ziraat Mühendisleri Odası eski Genel Başkanı Gökhan Günaydın’ın ismi geçince, Günaydın programa bağlandı.

Ahmet Hakan, Günaydın’ı programa bağlarken, Günaydın, “Hüzünle izliyorum programı. Orada birileri haysiyet tellallığı yapıyor. Benim adım geçiyor” dedi. AKP’li Mehmet Metiner ise, “Burada seni suçlayan kimse olmadı” diyerek araya girerken, Günaydın, Metiner’e, “Mehmet Metiner zıplama” dedi. Metiner de, Günaydın’a “saygısız” diyerek karşılık verirken, Günaydın ise Metiner’e, “terbiyesiz” ifadesini kullandı.

Günaydın, Ahmet Hakan’a da “Sizin gazeteci olarak göreviniz, burada olmayan bir adamın adını geçiriyorsanız, onu canlı yayına bağlayıp, cevap hakkını tanımak idi” derken, Ahmet Hakan da Günaydın’a, “Şu anda biz ne yaptık” diyerek yanıt verdi.

Canlı yayına bağlanmak için Ahmet Hakan’ın editörünü 10 dakika aradığını ve CHP’li Barış Yarkadaş’ı devreye soktuğunu belirten Günaydın, “Gazeteciliğin en temel kuralıdır bu” derken, Ahmet Hakan telefonun sesini kıstırarak, Günaydın’a çok sert tepki gösterdi.

“Ya Gökhan Bey, bize gazetecilik dersi falan vermeyin” diyen Ahmet Hakan, “Gökhan Bey, siz çok saygısız bir insansınız. Burada Tarafsız Bölge’de çalışan 20 yaşındaki asistan kız, sizi arıyor, herhangi bir program için, bağlanmanızı istiyor. Siz, sosyal medya hesabınızdan, o 20 yaşındaki kızın telefon numarasını ortaya koyan bir insansınız. Sizin nerenize saygı göstereceğiz? Bir de tutmuşsunuz bize gazetecilik dersi veriyorsunuz. Hadi oradan diyorum size. Bağlamayın. Hak etmeyen bir adam yani. Saygısız bir insan. Böyle bir saygısızlık olur mu” diye belirtti.ax

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu