Medya

Ahmet Hakan, Cübbeli’ye yüklendi: “Seni gidi protezperest seni!”

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün protez kolu öptüğü fotoğraf medyada olay olmuştu. Sonrasında Cübbeli Ahmet ile Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan arasında protez kol öpme polemiği yaşanmıştı.

AHMET HAKAN İLE ‘CÜBBELİ’ POLEMİĞİ

Cübbeli Ahmet, bir şeyhin protez kolunu öpmesiyle ilgili Ahmet Hakan’ın eleştirilerine cevap vermiş, ‘Öpmek, hürmet alametidir. Tapma nişanesi değildir! Eğer öyle olmasaydı Ahmet Hakan’ın öptüklerinden Nişantaşı’na kadar tapınaklar dizilirdi’ şeklinde konuşmuştu.

Ahmet Hakan da  bugünkü “Seni gidi protezperest seni!” başlıklı yazısıyla Cübbeli Ahmet’e cevap vererek polemiği devam ettirdi.

Ahmet Hakan, Cübbeli’nin kendisine yönelik olarak “Ben protezi öptüm… Senin öptüklerin ne olacak?” sözüne atıf yaptı. Bu sözü üç nedenle dinen de sakıncalı bulduğunu yazan Ahmet Hakan, Cübbeli’nin bu tavrına şaşırmadığını yazarak “Protezperest bir adamdan ne beklenir ki?” diye yazdı…

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu