Astroloji

“Ahmet Hakan ekranları bırakacak!”

Bugüne kadar yaptığı ilginç öngörüleriyle dikkatleri çeken spiritüel danışman Aslı Güder yine çok konuşulacak yorumların altına imza attı. Ahmet Hakan’ın Kanal D Ana Haber’de devam eden ekran macerası ile ilgili flaş bir öngörüde bulunan Aslı Güder, Ahmet Hakan’ın mutlu olarak görmediğini ifade eden Güder, Ahmet Hakan’ın hayatını tamamen değiştirerek ekranlardan kopacağını söyledi.

ASLI GÜDER’DEN YİNE KONUŞULACAK AÇIKLAMALAR

Aslı Güder ayrıca Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yeni dizisi İstanbullu Gelin hakkında da konuştu. Güder, Özcan Deniz’in çok şanslı biri olduğunu söyleyerek dizinin ileride reyting sorunu yaşamayacağını kaydetti.

Cesur ve Güzel dizisini de değerlendiren Güder, diziden ayrılan senarist Ece Yörenç’in ayrılmasından sonra Cesur ve Güzel’in akıbetinin nasıl olacağını yorumladı. Güder, Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ faktörü ile ilgili de konuştu.

AZİZ YILDIRIM’A BIRAK TAVSİYESİ

Fenerbahçe’nin durumu ne olacak? Aziz Yıldırım başkanlığı bırakacak mı? Bu sorulara da cevap veren Güder, Başkan Aziz Yıldırım’ın koltuğunu Ali Koç’a emanet etmesi durumunda Fenerbahçe’yi nasıl bir gelecek beklediğini anlattı.

Aslı Güder’in cevabını verdiği diğer sorular ise şunlar:

Arda Turan, İspanya’da mı kalacak yoksa geri dönecek mi? Arda ne zaman evlenecek?

Ahmet Hakan ile Kanal D Ana Haber’in akıbeti ne olacak? Kendini bulabilecek mi?

Gülben Ergen’i yeni bir evlilik bekliyor mu? Aşk kapısını ne zaman çalacak?

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı