Magazin

Ahmet Hakan, Erkan Petekkaya için ağır yazdı: “Senin karakter sorunun var”

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’ı hedef almış ve çok ağır ifadelerle yüklenmişti. Hürriyet yazarından beklenen cevap bugün geldi. Ahmet hakan da aynı tonajda Erkan Petekkaya’ya karşılık verdi. Ahmet hakan, Erkan Petekkaya için “senin alkol sorunun yok Erkan Petekkaya karakter sorunun var” diye yazdı.. İşte Ahmet Hakan’ın çok konuşulacak Erkan Petekkaya yazısının detayları…

“BANA ANA AVRAT SÖVDÜ!”

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü yazısında “İçki yasaklansın” çıkışıyla gündeme gelen oyuncu Erkan Petekkaya’nın kendisini sarhoş bir şekilde aradığını, “ana avrat küfrettikten sonra telefonu yüzüne kapattığını” yazdı.

Hakan’ın bugünkü köşesinde yer alan ilgili kısım şöyle:

“İÇKİ yasaklansın” dediği için yumuşacık, incecik, efendice eleştirmiştim Erkan Petekkaya’yı…

Geçen akşam… Saatler daha erken ha! 20.00 falan bile değil.

Telefon açtı bana Erkan Petekkaya… Fakat nasıl sarhoş! Anlatamam. Zilzurna resmen!

Önce “Ahmet Abi… Ahmet Abi…” falan diye başladı eveleyip gevelemeye…

Sarhoş idare etmekten hiç anlamam, yine de elimden geleni yapmaya çalıştım nezaketle. Fakat bu ahlaksız adam, bir süre sonra ana avrat küfür edip yüzüme telefonu kapatıverdi.

Hem insan gibi içmeyi bilmeyen hem de “içki yasaklansın” diyerek hükümete şirinlik yapan bu Erkan Petekkaya’ya sadece şunu söylemek isterim…

Senin alkol sorunun yok Erkan Petekkaya, senin karakter sorunun var!

AHMET HAKAN’IN YAZISININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

ERKAN PETEKKAYA AHMET HAKAN’A NE DEMİŞTİ?

Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bozuk bir Türkçe ile Ahmet Hakan’a ağzına geleni söylemişti. Petekkaya, olay paylaşımında şu ifadelere yer vermişti:

““Bu #oportünistahmethakan şuuu sensin ffff sana emanet olsun istedigin yerde tut #ahmethakan hadi köpegi oldugun yerden havla bana .ahlak yoksunu bir …kişidir ahmet hakan sakın yazılarına yada ona inanmayınız düz dönmedir kendisi .eski yeni ne oldugu belirsiz parayi bulunca sapitmistir kendisi .bakalım satılmış köşenden ne püsküreteksin bana .eskiden olsa seni korurlardı bakalım yalakaların senin egildiklerin kim ??? Dönek ahmet hakan .her devrin adamı neyse şuuuuuu sensin buuu sana gelsin (bana şuuu dediginiz yazınıza istinaden ) kahveyi …siiz içiniz ahmet hakan.ayrıca ahmet ;ben senin ödül töreninde ayakta duramadıgın günleri biliyorum alkolikkkkkk ahlak yoksunu dön. Me .bilip bilmeden ona buna sataşan … polemikler kraliçesiiii”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu