Medya

Ahmet Hakan-Hande Sarıoğlu polemiği dolu dizgin! ‘Avam’ sözüne Sarıoğlu’ndan ‘yalaka’ çıkışı

Ahmet Hakan ile Hande Sarıoğlu arasındaki polemikte ipler iyice gerildi. Ahmet Hakan'ın "Avam" yakıştırmasına Hande Sarıoğlu sosyal medyadan "Yalaka" diyerek cevap verdi. İkili arasındaki bu polemik, "daha çok su götürür" yorumlarına neden oldu.

Hande Sarıoğlu ve Ahmet Hakan arasındaki gerilim sürüyor. Ahmet Hakan, oryantal yaptığı videosunu sosyal medya hesabından paylaştığı için Habertürk’teki spor spikerliği görevini bırakmak durumunda kalan Hande Sarıoğlu’na köşesinden yanıt vererek “Avam” dedi.

Hande Sarıoğlu ise bu söze karşı da sessiz kalmadı. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan ünlü spiker sert sözlerle Ahmet Hakan’a yanıt verdi.

Sarıoğlu paylaşımında “Yalaka köşesinden bir şeyler yazmış ama birilerinin gölgesindeki köşesinden. Gram karakter duruşu olmayan kukla.” diye yazdı.

İkili arasındaki husumete varan polemiğin devam edeceği tahminleri yapılıyor.

Bilindiği gibi Hande Sarıoğlu’nun mezdeke dansı videosu Habertürk TV’deki işine son verilmesine neden olmuş Ahmet Hakan’ın Sarıoğlu için köşesinde “story şebeği” benzetmesi ikili arasında polemiğe neden olmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu