Medya

Ahmet Hakan hangi radyocuya konuk oluyor?

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan ünlü radyocuya konuk oluyor.Alem FM’in ünlü Radyo Programcısı Adem Metan, Hürriyet gazetesinin ünlü köşe yazarı ve CNN Türk’ün program sunucusu Ahmet Hakan’ı konuk alıyor.

Hafta içi her sabah Alem FM’de yaptığı radyo programı ile ses getiren programlara mührünü vuran Alem FM’in ünlü Radyo Programcısı Adem Metan, Hürriyet gazetesinin ünlü köşe yazarı ve CNN Türk’ün program sunucusu Ahmet Hakan’ı konuk alıyor. Son olarak Fatih Terim ve Saba Tümer gibi önemli konuklar ile radyo röportajı gerçekleştiren genç radyocu sürpriz konuklarına Ahmet Hakan’ı da eklemeye hazırlanıyor. Türk medya dünyasının son yıllardaki renkli ve coşkulu isimlerinden Ahmet Hakan da Adem Metan’ın mikrofonuna kayıtsız kalamadı. Adem Metan, önümüzdeki Cuma sabahı yapacağı programında kıvrak kalemiyle binlerce insanı etkileyen Ahmet Hakan’ı ağırlayacak.

“ES MEDYA İLE DOĞAN MEDYA ARASINDAKİ BUZLAR ERİYECEK Mİ?”
Medya çevreleri tarafından iddia ediliyor ki; ülkemizin tartışmasız en önemli iki medya kuruluşu olan Es Medya ile Doğan Medya arasında son zamanlarda yıkılan köprüler yeniden kurulacak, oluşan buzlar da eriyecek… Çünkü, Adem Metan samimi ve içten duruşu, Ahmet Hakan Coşkun’da sıcak kişiliğiyle programa ayrı bir renk, hava ve anlam katacak. Ahmet Hakan Coşkun’un konuk olacağı Adem Metan Show Programı’nın ülkemizin iki dev medya kuruluşu arasındaki mesleki dayanışmaya da katkı sunması bekleniyor.

Ahmet Hakan Merak Edilenleri Cevaplayacak
Ahmet Hakan, kuşkusuz son yıllarda medyanın önemli köşe taşlarından birisi olarak ismini duyurdu. Kıvrak kalemi ve değişik varyasyonları barındıran köşe yazılarıyla binlerce okuyucunun hemen her gün satır satır okuduğu bir isim. Radyo dinleyicilerin gönlünde taht kuran Adem Metan, kendisine sosyal medya aracılığıyla da birbirinden ilginç ve cevap bekleyen sorular yöneltecek. Ahmet Hakan, Kanal 7 Televizyonu’ndaki haber spikerliği yılları, daha sonra Hürriyet gazetesi ile CNN Türk’te yaptığı programlarla öne çıktı. 1990’lı yıllarda yaşadığı çevre ile şu an oturduğu Nişantaşı’ndaki komşuları ile ilgili soruları cevaplayacak. Siyasi duruşunu biraz daha açacak. Ahmet Hakan özel yaşamıyla ilgili açıklamalarda bulunarak okuyucularına kapıyı birazcık da olsa aralayacak. Adem Metan hayranları ve tüm radyo dinleyicilerinin kaçırmaması gereken bir program onları bekliyor.

“KİMLERİ AĞIRLAMADI Kİ?”
Eğitici, eğlendirici ve coşkulu bir çok programa imza atan Adem Metan, Milli Takımlar Direktörü Fatih Terim, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, hayırseverliğiyle de bilinen sanatçı Gülben Ergen ve nam-ı diğer ‘Bayan Kahkaha’ Saba Tümer ile çok anlamlı programlara imza atmıştı. Her bir konuk programın sonunda duygularını paylaşırken, “Adem bu programa katıldığım için çok mutlu oldum” demekten kendilerini alamamışlardı. Adem Metan, Ahmet Hakan’ı 26 Şubat Cuma günü saat 08.00 ile 09.00 saatleri arasında Alem FM’deki Adem Metan Show Programı’nda ağırlayacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu