Medya

Ahmet Hakan, Rahmi Turan’dan tehdit maili aldığını yazdı…İşte, o mail

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve aynı zamanda yazarı Ahmet Hakan, Beştepe’ye bir CHP’nin gittiğini yazdıktan sonra haberin gerçek olmadığının anlaşılmasıyla  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Muharrem İnce’den özür dileyen Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan’ın kendisine tehdit içeren bir mail attığını duyurdu.

AHMET HAKAN TEHDİT MAİLİNİ PAYLAŞTI

Ahmet Hakan, “Beni tehdit eden Rahmi Turan’a sesleniyorum… Demek Tan’da yaptıklarını bana da yapacaksın ha!” başlıklı yazısında dikkat çeken ifadeler kullandı.

Sözcü gazetesinin yazarı Rahmi Turan’ın geçmişin namlı asparagasçısı olduğunu yazan Ahmet Hakan, yazısında şunları kaydetti:

“Son günlerde Türk basın tarihine geçecek çok büyük bir asparagasa imza attı, bunu da biliyoruz. Böyle biriyle tartışmaya girmeye değmez. Bırakayım ne hali varsa görsün. Fakat sonra düşündüm ki… Ben buna cevap vermeyince ‘Bak, Nişantaşı falan diyerek tehdit edince nasıl da sustu. İftira atacağımı söyleyince nasıl da korktu. Hahahaha!’ falan diyecek. Böyle bir zevki ona tattırmak istemedim. Elinden geleni ardına koyma Rahmi Turan! Senin düzeysizliğine, çirkinliğine, pespayeliğine teslim olacak değilim. Seninle sonuna kadar mücadeleye hazırım. Milim geriletemezsin beni.

Sanırım bu sorun, sadece benim sorunum değil. Azıcık sıkışınca muhatabını “Sana bel altı vururum, sana iftira atarım, sana kara çalarım” diye tehdit eden bir başyazara sahip olan Sözcü gazetesinin de sorunu. Ben kendi sorunumu kendim hallediyorum. Bakalım Sözcü gazetesi ne yapacak?”

RAHMİ TURAN’IN MAİLİNDE NELER YAZIYOR?

Ahmet Hakan, Rahmi Turan’ın kendisine gönderdiği maili paylaştı.

İşte o mail:


Ahmet Bey,

Olayı kan davası haline getirdiniz.

Sürekli saldırıyorsunuz.

Beni de saldırmaya mecbur etmeyin.

Mesela;

– Başkasının sevgilisine göz koyduğunuz için fena halde dayak yediğinizi,

– Nişantaşı’ndaki maceralarınızı…

– Hakkınızda abuk sabuk söylenenleri,

– Eski dönemde belediye ile akçeli işler yaptığınız iddialarını, yazmalı mıyım? Bunları tefrika etmeli miyim?

Doğrusu öyle bir şeyi kendime yakıştıramıyorum.

Belden aşağı vurmayı hiç sevmem.

Her şeyi dürüstçe, mertçe yapmayı tercih ederim.

Hakaretleriniz nedeniyle dava açacağım tabiidir…

Fakat beni başka şeyler yazmaya zorlamayın.

Olay daha çirkin bir hale gelmesin!

Hakaret ve sövgüyü ben de en az sizin kadar bilirim. Ancak, kendime yakıştıramıyorum. Büyüklerimizden aldığım terbiye öyledir.

Bilginize… Rahmi TURAN

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu