Medya

Ahmet Hakan, Rahmi Turan’ı asparagas haberlerin küpürleriyle vurdu: Sen busun işte!

Beştepe’de CHP’li iddiasıyla Türkiye’yi ayağa kaldıran ve en son taraflardan özür dileyen Rahmi Turan ile Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni ve yazarı Ahmet Hakan arasındaki restleşme vites yükselterek devam ediyor. Ahmet Hakan, bugün köşesinde kaleme aldığı yazısında Rahmi Turan’ın geçmişteki asparagas olarak tabir edilen gerçek olmayan kurgu haberlerini deşifre etti.

AHMET HAKAN POLEMİĞİN ŞİDDETİNİ ARTTIRDI

Ahmet Hakan, “Sen busun işte Rahmi Turan” başlıklı yazısında “Sakallı bebek” haberine atıf yaparak bu haberle ilgisi olmadığını dile getiren Rahmi Turan’ı bu kez eski gazete küpürleriyle vurdu.

“Al sana yayınladığın yüzlerce kepaze asparagastan sadece birkaçı…” diye yazan Ahmet Hakan, hızını alamayarak “Sen Türk basın tarihinin en rezil, en pespaye, en aşağılık, en ahlaksız asparagaslarına imza atmış bir adamsın Rahmi Turan.” ifadesini kullandı.

Ahmet Hakan, sonrasında ise şu ifadeleri kullandı:

“Sen kadın cinselliğinin üzerinde onursuzca tepinmiş, kadınlara yönelik tecavüzlerden eğlenceli sandığın manşetler çıkarmış bir adamsın Rahmi Turan. Sen sağdan soldan bulduğun çıplak kadın fotoğraflarının altına “haber” adı altında tamamen uydurma satırlar yazmış bir adamsın Rahmi Turan. Sen cinsel açlığı gıdıklayarak tiraj elde etmiş, sonra da elde ettiği o tirajla kendini “tirajların efendisi” ilan etmiş bir adamsın Rahmi Turan.”

Hürriyet yazarı, geçmişte Rahmi Turan’ın genel yayın yönetmeni olduğu yıllarda yapılan asparagas haberlerin bazı küpürlerine de yazısında bolca yer verdi.

Sen busun işte Rahmi Turan

Sen busun işte Rahmi Turan

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu