Televizyon

AHMET HAKAN TRT’YE YÜKLENDİ:”HİÇ BUNLARI DÜŞÜNDÜN MÜ?”

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, yazısında “Leyla ile Mecnun”u yayından kaldıran, Erovizyon macerasına nokta koyanTRT yönetimini eleştirdi.

AHMET HAKAN’IN YAZISININ İLGİLİ BÖLÜMÜ:

Hiç bunları düşündün mü?

Oyuncuları ve yapımcıları Gezi’ye katıldılar diye “Leyla ile Mecnun” adlı şahane dizinin yayınına son veriyorsun… Peki söyle bakalım: Dizinin hayranları, hayatlarında doğan kocaman boşluğu doldurmak için ne yapacaklar?

Senede bir gece olsun milli birlik ve beraberliğin sağlanmasına katkı sunan Eurovision’a Türkiye’yi çeşitli gerekçelerle sokmuyorsun… Peki söyle bakalım: Milletçe büyük ihtiyaç duyduğumuz milli birliğimizi sağlamak için ne türden bir gece düzenlemeyi planlıyorsun?

Ülkeyi demokratikleştirmek ve özgürleştirmek yerine iktidara gelenin her şeye egemen olacağı bir sistem oluşturmayı tercih ediyorsun. Peki söyle bakalım: Yarın öbür gün kazara başka bir parti iktidara gelip her şeye egemen olmaya kalkınca ne yapacaksın?

Ahmet Hakan-Hürriyet

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu