Medya

Ahmet Hakan’a dolandırıcılık şoku!

Ahmet Hakan dolandırıldı… Trump Towers’daki dairesini kiralaması için şoförüne yetki veren Hürriyet yazarı Ahmet Hakan şoförü tarafından dolandırıldığını anlayınca hemen savcılığa başvurdu. Ahmet Hakan, Şişli’de patronu Aydın Doğan tarafından yapılan Trump Towers’taki lüks dairesini kiraya vermesi için şoförü Sari Demir’den yardım istemesi dolandırılmasına neden oldu.

KİRAYA VERDİĞİNİ HABER VERMEDİ

Takvim’in haberine göre; Demir, Ahmet Hakan’ın verdiği yetkiyle 20 Ağustos 2015’te 29. kattaki 2904 nolu lüks daireyi Ranjbar Dış Ticaret Ltd. isimli şirkete kiraya verdi. Aylık 7.500 lira kira bedelini yatırması için de firmaya kendi hesap numarasını gönderdi. Bu durumdan haberi olmayan Hakan, şoförüne zaman zaman “Daireyi kiraladın mı” diye sorduğunda, “Hayır” cevabını aldı.

GERÇEK ORTAYA ÇIKINCA SAVCILIĞA BAŞVURDU

Aradan geçen iki yıl sonunda şoför Demir, 1 Ağustos 2017’de istifa etti. Hakan, aracının torpidosunda 2015’te imzalanmış kira sözleşmesini bulunca gerçeği öğrendi.

Şoförünün kendi imzasını taklit ederek sözleşme imzaladığını görünce, hemen savcılığa gitti.

200 BİN LİRAYI İÇ ETTİ!

2 yıl boyunca daireden yaklaşık 200 bin lira haksız kazanç sağlayan uyanık şoförün cezalandırılmasını istedi. Şikayet üzerine soruşturma başlatıldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu