Medya

Ahmet Hakan’dan Acun Ilıcalı, Beren Saat, Ozan Güven, Eser Yenenler ve İmamoğlu’na flaş tavsiyeler

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü “Yerlerinde olsam” başlıklı yazısında, Acun Ilıcalı, Beren Saat, Eser Yenenler, Ozan Güven ve Ekrem İmamoğlu’nun da aralarında olduğu bir takım isimlere tavsiyelerini sıraladı.

Satın aldığı futbol kulübü için Acun Ilıcalı’ya “yerinden olsam paramı böyle boş işlere harcamam” tavsiyesinde bulunan Ahmet Hakan, kilolarından kurtulmak için sıkı bir diyete başlayacağı öğrenilen Eser Yenenler’e “bu kararını yeniden düşün” mesajını verdi.

Ahmet Hakan’ın tavsiye vermek istediği isimler arasında adı eski sevgilisine şiddet uyguladığı iddia edilen oyuncu Ozan Güven; hakkındaki haberlere yönelik hassasiyet sergileyen Beren Saat ve Kanal İstanbul projesiyle ilgili tartışma çıkaran açıklamalarda bulunan Ekrem İmamoğlu da vardı.

İşte Ahmet Hakan’ın ünlü isimlerle ilgili ilginç tavsiyeleri:


ACUN ILICALI: Parayı bastırıp Hollanda’nın Fortuna Sittard adlı futbol takımını satın almış. YERİNDE OLSAM… Paramı böyle boş işlere harcamaz, zor günler için yastık altında saklardım.

ESER YENENLER: Fazla kilolarından kurtulmak istiyormuş. Bu sefer çok kararlıymış. Ödünsüz bir diyete başlamış. YERİNDE OLSAM… “En sevimli, en sempatik tarafım bu” diyerek vazgeçerdim.

BEREN SAAT: Yine entel dantel açıklamalar yapmış konuk olduğu bir canlı yayında… YERİNDE OLSAM… Bu kadar kasmaz, “Olacağına varır” der, pek içselleştirmediğim konulara dalmazdım.

OZAN GÜVEN: Hâlâ üste çıkmaya çalışıyor, hâlâ burnundan kıl aldırmıyor. YERİNDE OLSAM… “Bağışlanamaz bir hata yaptım. Alkolü fazla kaçırınca öfkeme hâkim olamıyorum. Derhal tedaviye başlıyorum” diye bir açıklama yapardım.

EKREM İMAMOĞLU: Dönüp dolaşıyor, Kanal İstanbul meselesini köpürtüyor. Dönüp dolaşıyor, çekişme çıkaracak mevzulara sarılıyor. YERİNDE OLSAM… “Adam İstanbul’a amma hizmet etti ha!” dedirtmek için çırpınırdım.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu