Medya

Ahmet Hakan’dan çok konuşulacak Ece Üner kararı

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Yazarı Ahmet Hakan, gazetecilik ile ilgili aldığı ilkesel kararlarını yazdı. Ahmet Hakan son günlerde Fatih Altaylı ve Hıncal Uluç tarafından eleştirile muhatap olmuştu. Hürriyet Yayın Yönetmeni’nin aldığı kararlarda Ece Üner’e de bir başlık ayırması dikkatlerden kaçmadı.

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç’un dünkü, “Ahmet Hakan’a neler oluyor?” başlıklı yazısına Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’dan bugün yanıt geldi.

Gazetecilikle ilgili ilkesel kararlar aldığını söyleyen Hakan, “BİZİM MESLEKLE İLGİLİ İLKESEL KARARLARIM” başlıklı bugünkü yazısında konuyla ilgili şunları yazdı:

“Hıncal Uluç’un lafının üzerine laf söylememeye karar verdim. Güneri Cıvaoğlu’nun jantiliğiyle yarışmamaya karar verdim. Ece Üner’i aforizmalarıyla baş başa bırakmaya karar verdim”

ECE ÜNER’DEN GELECEK CEVAP MERAK EDİLİYOR

Zaman zaman medyadaki muhataplarıyla girdiği polemiklerle tanınan Ece Üner’in Ahmet Hakan’a yönelik nasıl bir tepki vereceği ise merak ediliyor.

Ancak Hakan’ın ‘ilkesel kararlar aldım’ sözü özellikle sosyal medyada büyük bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Bazı sosyal medya Twitter kullanıcıları Ahmet Hakan’ın aldığı gazetecilik  ilkelerini eleştirdi. Ahmet Hakan’a bu konuda göndermelerin yapıldığı görüldü.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu