Medya

Ahmet Hakan’dan çok konuşulacak Fatih Portakal yorumu!

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Yazarı Ahmet Hakan, FOX TV’den istifa ederek ayrılma kararı alan Fatih Portakal ile ilgili ilginç bir yoruma imza attı. Ahmet Hakan, Portakal için  “Alanında rakipsiz kalmış olmanın semeresini bol bol yedi” diye yazdı.

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Fatih Portakal’ın Haziran ayında ekranlara verdiği aranın ardından FOX TV’den ayrılma kararı aldığı ve emekliliğini istemesini yorumladı.

İşte, Ahmet Hakan’ın dikkat çeken Fatih Portakal yorumu:

 

– FATİH PORTAKAL: Emekliye ayrılmış. Hayırlı olsun. Güzel bir emeklilik geçirsin… Kişisel bir başarısı var mıydı? Elbette vardı! Ancak bu kişisel başarıda ülkenin içinde bulunduğu politik atmosferin payı çok yüksekti. Alanında rakipsiz kalmış olmanın semeresini bol bol yedi. Üstelik habercilik alanında çığır falan açarak değil, daha çok ahkâm keserek… Başarısı, bu çerçevede bir başarıydı yani.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu