Medya

Ahmet Hakan’dan Engin Altan Düzyatan’a Kasap Nusret’e ve Coşkun Sabah’a şahsa özel öneriler!

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’ın bugünkü köşe yazısında üç önemli isme yönelik yatığı şahsi öneriler dikkat çekti. Hürriyet yazarının son günlerde gündem olan ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, Coşkun Sabah ve ünlü kasap Nusret’e tavsiyeleri vardı.

Bu üç ünlü isim; Ordu’da Ertuğrul Gazi büstüyle gündeme gelen Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, “Ben 450 bin lirayı dört ayda harcıyorum. Benim demek istediğimi çok parası olan, 50-60 milyon cirosu olan anlar. Parası olmayan ne demek istediğimi anlamaz.” sözleriyle gündem olan Coşkun Sabah ve sosyal medya hesabından mandalarla tepkilere neden olan fotoğrafı çektirip paylaşan kasap Nusret Gökçe’ydi.

Ahmet Hakan sırasıyla üç ünlü adeta nasihatte bulundu:

COŞKUN SABAH’A: Kaç paran olduğundan, kaç dairen olduğundan kamuoyu önünde söz etmemeyi öğrenecek yaşı çoktan geçmedin mi Coşkun Sabah… Lütfen… Lütfen ama. Seni ben pek çok severim, bilirsin.

NUSRET’E: Bir İngiliz atasözü şöyle der: “Sosis ve politika halkın gözü önünde yapılmaz.” Etleri pişir ama etlerin nasıl elde edildiğine dair fotoğraf paylaşma… Zaten çok düşmanın var. İyice nefret objesi haline gelme bari.

ENGİN ALTAN’A: Ertuğrul Gazi diye senin büstünü yapmış Ordu Belediyesi… Fakat eleştiriler üzerine büste “Bizimle değilsin” demeye karar vermişler. Hemen git, o büstü al. Ve evinin salonuna koy. Torunlarına gösterirsin.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu