Medya

Ahmet Hakan’dan Fatih Portakal’ın o tavrına tepki: “İki dakika sürdürsene klasını!”

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Fox TV’den emekli olmak istediği gerekçesiyle ayrıldığını duyuran Fatih Portakal’ın Fox Haber’den ayrılma konusuyla ilgili açıklama yapmaya devam etmesini eleştirdi.

AHMET HAKAN:”ZORLA MI BIRAKTIRDILAR SANA KARDEŞİM!”

Hakan, “Yeter Portakal Yeter” başlıklı yazısında  “Fatih Portakal adlı arkadaşımız… Kendi isteğiyle bırakmadı mı işi? Bıraktı. ‘Bunaldım yahu bunaldım’ demedi mi? Dedi. Bir balıkçı kasabasına yerleşeceğini söylemedi mi? Söyledi. ‘Çekip gidiyorum buralardan efeler gibi’ çekmedi mi? Çekti.” ifadesini kullandı.

Hakan, “İyi ama nedir bu açıklamalara doymamalar… İyi ama nedir bu gözü arkada kalmışlıklar… İyi ama nedir bu sürekli ayrılığın nedenini anlatmalar… İyi ama nedir bu bırakıp gitmişliği bir türlü bırakıp gidememeler… İyi ama nedir bu ayrılık olayından yürümeye devam etmeler… Zorla mı bıraktırdılar sana kardeşim? Ne güzel aslanlar gibi çekip gitmişsin. İki dakika sürdürsene şu klasını.” görüşünü savundu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu