Medya

Ahmet Hakan’ın “çıkışma” icazetine Ömer Turan ne tepki verdi?

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugün sıkı “Reisçi”liği ile bilinen Ömer Turan’la ilgili ilginç bir yazı kaleme aldı. Ahmet Hakan, “Ömer Turan’a deli diyenler” başlıklı ilginç yazısının finalinde Turan’ın “Ulan hani deli bendim” diye bazı çevrelere çıkışmasını salık verdi. Ömer Turan’dan Ahmet Hakan’a cevap gecikmedi.

İKİLİ ARASINDA GEÇMİŞTE DE TARTIŞMA YAŞANMIŞTI

Ahmet Hakan’ın bugünkü yazısının konu başlıklarından biri özellikle sosyal medya köşeli iddialarıyla zaman zaman gündeme gelen Ömer Turan’la ilgiliydi.

Yazısının bir bölümünde Ahmet Hakan, Ömer Turan’la ilgili şunları yazdı:

“ULAN HANİ DELİ BENDİM!”

“Ömer Turan’ın adını “deli”ye çıkaran muhalif kesimler, Ömer Turan’ın komplo teorilerini bile aratan komplo teorileri türetmeye başladılar.Uçan mürekkep senaryoları, Muharrem İnce kaçırıldı iddiaları falan… Muharrem İnce “Arkadaşlar! Ben kaçırılmadım” falan dedikçe…Bu tipler…“Yok, hayır… Kaçırıldın… Tehdit altındasın… O nedenle böyle diyorsun” falan dediler, diyorlar.Ömer Turan’a tavsiyemdir:Bütün bu tiplere “Ulan hani deli bendim” diye çıkışsın.

“AHMET HAKAN KİBARCA BANA DELİ DEMİŞ”

Öte yandan Ömer Turan sosyal medya Twitter’daki hesabından bu yazıya ilgisiz kalmadı. Ahmet Hakan’ın kendisine kibarca “deli” dediğini aktaran Ömer Turan paylaşımında “Ahmet Hakan kibarca bana deli demiş. Gerçi deli dediği adama da yazısının üçte birini ayırmış. Ahmet Bey Komplo Teorisi dediğiniz tezlerimin hangisi yanlış çıktı? Doğru çıkanları sormayın ciltler dolusu kitap Yazmam gerekir. Son seçim tahmini mi paylaşayım.” diye yazdı.

blank

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu