Yerli Dizi

Ahmet Hakan’ın gözünden 5 maddede Acun Ilıcalı

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan ile Acun Ilıcalı’nın yolu geçtiğimiz günlerde Çeşme’de kesişti. İkili yaz tatili dolayısıyla birlikte eğlenme ve vakit geçirme fırsatı buldu. Ahmet Hakan, milyonların hayatını merak ettiği Acun Ilıcalı hakkındaki gözlemlerini bugünkü köşesinde yazdı.

İşte, Ahmet Hakan’ın gözünden 5 maddede Acun Ilıcalı yorumu:


1)BİNDİK UÇAĞINA

ACUN’a ait özel uçakla İzmir’e gitme durumum ortaya çıkınca… “Binmem hayatta Acun’un uçağına” falan diye bir yazı yazmış olabilir miyim acaba diye hemen kişisel arşivime daldım… Şükürler olsun ki yoktu öyle bir şey!

2) TAM BİR EKSTREM

ACUN var ya… Benim tam zıddım… Her şeyin en hızlısını ve en tehlikelisini tercih ediyor… “Yürüyen ekstrem spor” gibi bir adam… Çeşme’nin altını üstüne getirirken sürekli motosikletinin arkasındaydım… Sonuç: Öldüm öldüm dirildim.

3) RAP HASTASI

TAM bir rap hastası Acun… Bu müziğin çalındığı yerleri iyi biliyor ve sürekli oralara takılıyor… Afrika kökenli Amerikalıların kelimelerin çoğunu yutarak söylediği tuhaf laflarla nasıl eğleniyor, benim için tam bir muamma.

4) SÜRAT TEKNESİNDE

ÖĞLE .. “Hadi denize açılalım” dedi Acun… Irakları yakın eden Arap atlar gibi görkemli olan vapur kadar büyük sürat teknesine bindik… Çekindiğimi, ürktüğümü falan göstermemek için hemen başladım “Kaç yapıyor bu? Tam gaz niye basmıyorsun? Çok yakıyor mu?” falan türü abuk sabuk sorular sormaya… Hepsini ciddi ciddi cevapladı Acun.

5) JENNIFER AŞAMASI

“ŞÖHRETİN İbrahim Tatlıses evresi” diye bir şey vardı bir zamanlar… Gözümle gördüm: Acun, şöhret açısından o evreyi bile aşmış… Adam resmen şöhretin Jennifer Lopez evresinde! Şu kadarını söyleyeyim: Karşılaştığı her yüz kişiden 99’u kendisiyle selfie çektiriyor.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu